Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Később vettem be a tablettát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később vettem be a tablettát, mint kellett volna. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve szedek fogamzásgátló tablettát. Most pénteken (tehát holnapután) kell majd megjönnie a menstruációmnak. Szombaton elfelejtettem bevenni a gyógyszerem, és több idő telt el, mint 12 óra, mielőtt pótolni tudtam volna. A barátommal aznap voltunk együtt, bennem ment el.

Lehet baj belőle?

Nem fordult még elő ilyen, mindig odafigyelek rá, hogy ugyanabban az időpontban vegyem be, most azonban nem tudtam. A havi adag végén jártam, és pótoltam természetesen



2018. szept. 19. 13:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hagyad csak kotekszik mint h segítene
2018. szept. 20. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
11 te sem segítesz ,csak okoskodsz!! Mert te is olyan idiota értetlen vagy ,mint a kérdező!!
2018. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
57%
takarodj el máshol ugatni
2018. szept. 20. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Az 56%-os évek óta ugyanezt írja mindenkinek..Egy időben volt aki le akarta állítani, de ez a mániája. Csak azt nem értem ha nem tud érdemben válaszolni,minek írja mindig ezt a hülye tájékoztatós szöveget. Bocsi az offért kérdező,csak azért írtam hogy az ilyeneken ne idegeskedj.

Egyszer majd csak tiltva lesz az oldalról végre.

2018. szept. 23. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
*55%-os. Bocsi elírtam.
2018. szept. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!