Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Később vettem be a tablettát,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Később vettem be a tablettát, mint kellett volna. Lehet belőle baj?

Figyelt kérdés

Több, mint fél éve szedek fogamzásgátló tablettát. Most pénteken (tehát holnapután) kell majd megjönnie a menstruációmnak. Szombaton elfelejtettem bevenni a gyógyszerem, és több idő telt el, mint 12 óra, mielőtt pótolni tudtam volna. A barátommal aznap voltunk együtt, bennem ment el.

Lehet baj belőle?

Nem fordult még elő ilyen, mindig odafigyelek rá, hogy ugyanabban az időpontban vegyem be, most azonban nem tudtam. A havi adag végén jártam, és pótoltam természetesen



2018. szept. 19. 13:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Hányadik hétben vagy mert nem mindegy és pótoltad már? Ám a betegtájékoztató mindent le ír írj rám segítek.
2018. szept. 19. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
A menstruációd nem fog megjönni, ugyanis fogamzásgátló szedése alatt NINCS menstruáció. Az megvonásos vérzés. A tájékoztató pedig tökéletesen érthetően leírja, mit kell tenni ilyen esetben. Attól is függ, hogy ez hanyadik heti tabletta.
2018. szept. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Utolso hetben vagyok.
2018. szept. 19. 17:02
 4/15 anonim ***** válasza:
Akkor olvasd el, mit ír a tájékoztató.
2018. szept. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

#1/4

Te cuni olvasás, értelmezés azért megy? Biztos nagy segítség lehetsz ám ám.


Most pénteken jön meg.


A havi adag végén jártam, és pótoltam természetesen

2018. szept. 19. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Potoltam a tablettat, de kicsusztam a 12 oras idobol. A harmadik hetben voltam, eddig egy tablettam nem maradt ki. Kozvetlenul aznap ment el bennem a parom, azota nem.

A problemam az, hogy utana meg bevettem a maradek ket szem tablettat es kedden kezdtem meg a szunetet, ahogy azt alapjaraton is szoktam. Varom a penteket, es bizakodom, hogy nincsen gond.

2018. szept. 19. 18:28
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
Olvasd már el azt a rohad tájekoztatót ,te okos!!! Vagy azt luxus??!
2018. szept. 19. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Koszonom a roppant kedves es sokat ero valaszodat. Lehet, hogy nem tunt fel az alapjan, amit leirtam de elolvastam es le is irtam, hogy ami abban allt, azt mar nem tudtam kivitelezni. Ugyhogy valaszolva a kerdesedre nem, nem luxus. Csak gondoltam megkerdezek masokat is a tajekoztaton kivul es szerencsemre a Tiednel normalisabb stilusban megfogalmazott es hasznosabb valaszokat is kaptam :)

De koszonom, hogy idot szakitottal ram.

2018. szept. 19. 20:45
 9/15 anonim ***** válasza:
57%
Ha elolvastad volna ,most nem értetlenkednél itt...!!
2018. szept. 20. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ezt is leirtam.. 😅 Elolvastam, csak kivancsi voltam masok velemenyere is. En ertem, hogy kotekedonek mindig kell lennie valakinek, de akkor legalabb olyan miatt kotnel belem, amit tenyleg megcsinaltam vagy epp nem csinaltam meg.

Elolvastam a betegtajekoztatot.

Kivancsi voltam masok velemenyere is, ugyanis a betegtajekoztato nem ir tapasztalatokat

Ennel egyertelmubben sajnos nem tudom leirni.

2018. szept. 20. 06:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!