Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szex közben szerintem elég...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben szerintem elég hamar elmegyek. Ha másfajta gumit használunk akkor, lehetek "kitartóbb"? Gondolom vastagabb gumi kellene nem?

Figyelt kérdés
2008. nov. 3. 23:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia

Akár egy pénisz gyűrűt is kipróbálhatsz egy kicsit késlelteti az ejakulációt.

Vagy aktus előtt megoldod magadnak és már nem leszel annyira felajzott állapotba és kicsit tovább fogod bírni de hogy még jobbat írjak miután elélvezel van szád kezed kényezteted a barátnőd és mikor újra merevedésed lesz folytatjátok

2008. nov. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát van a Durexnek egy oylan gumija, ami olyan anyagot tartalmaz ami kérlelteti az ejakulációt(a nevét nem tom de a doboza szürke és vmi sebességmére képe van rajta), de pl amire nincs ráírva h easy on az eleve vastagabb sztem(pl gyümi ízű durexek), de csak sztem én ezt tapasztaltam jah és van az extra safe(úgyszint durex) sztem az is vastagabb, ha már safe:D
2008. nov. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!