Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » MAM-os cumisüveget használunk....

MAM-os cumisüveget használunk. Mit lehetne vele kezdeni, hogy a gumi tömítésnek ami alul van ne legyen olyan furcsa szaga?

Figyelt kérdés

[link]


Ilyen afajta a cumisüveg


2010. aug. 17. 11:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Próbáld meg kifőzni! Nekem Tommee Tippee-s cumisüvegjeim voltak, én minden részét kifőzten hetente egyszer, amúgy meg mindig forró vízzel szétszedett állapotban jó alaposan elmostam.


Vegyél olyan cumi és üvegmosó kefét is, mert akkor a kis kefével a kisebb részeket könnyen el tudod mosni.

2010. aug. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm a választ!


2 naponta ki van főzve mert hajlamos a szájpenészre. 4 üvege van és mind egyiknek büdi szaga van. Rendesen van elmosogatva ki áztatom és mégis:(

2010. aug. 17. 11:16
 3/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen cumisüveget használunk 4 hónapja, de én nem érzem büdinek a gumit. Mondjuk én minden nap készítek sterilizálós vizet (Chicco fertőtlenítőfolyadékkal), és az etetések után abban áll a cumisüveg a következő etetésig. Nagyon kellemes citrom illatú ez a fertőtlenítő, talán próbáld ki!
2010. aug. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is ilyen van.Nem büdi, mert csak frissen készítem el a tápszert, utána rögtön kimosom.Néha főzöm csak ki, és hetente egyszer Chiccoba teszem.Amelyikben teát tárolok, az tényleg beveszi a tea illatát.Azt többször kell sterilizálnom.

11 hós baba anyuja

2010. aug. 17. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

Akkor lehet az a baj hogy én csak ki főzöm...

2010. aug. 17. 13:06
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Nem hiszem, hogy az lehet a baj, hogy csak kifőzöd. Nekünk is ilyen van, és én max. csak heti 1szer forrázom, és semmilyen fertőtlenítő folyadékot és egyéb katyvaszt nem használok. Csak használat után jó alaposan folyó forró víz alatt teljesen szétszedve elmosom, aztán hagyom leszáradni és ennyi. És nincs semmilyen büdi vagy egyéb szaga.

Lehet, hogy a ti cumisüvegetek "hibás" azért van szaga.

2010. aug. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!