Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi okozhatja az aktus utáni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lucia99 kérdése:

Mi okozhatja az aktus utáni vérzést?

Figyelt kérdés
Sziasztok, nemrég jöttem össze a párommal, és vele vesztettem el a szüzességem is. A gond csak az, hogy általában az együttlétek után némi irritációt érzek, és picit vérzek is. Ennek mi lehet az oka? Gondoltuk, hogy talán az óvszer, kúpot használtunk, viszont így is véreztem utána picit. Nem nagyon tudom, mit tehetnénk. Vagy, hogy mi a probléma.

2018. szept. 9. 15:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kúpot? A pharmatex nem valami megbízható...
2018. szept. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, pharmatex kúpot használtunk, mi baj van vele?
2018. szept. 9. 15:40
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Elég sok pharmatex baba születik, a nőgyógyászok is utálják. Ha nem élvezik beléd, akkor nincs baj, de inkább hanyagoljátok.

A vérzés sokmindentől lehet. Nem túl nagy a párodnak? Elég nedves vagy? Használjatok síkosítót. Tuti választ nőgyógyász tud adni.

2018. szept. 9. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! A legjobb mégis az lesz, ha nőgyógyászhoz fordulok.
2018. szept. 9. 16:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ugyanez amit elmondtak . Elmentem orvoshoz es kiderult hogy mehszajsebem van amit lekellett fagyasztani ... menj el orvoshoz mindenkeppen !
2018. szept. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ez a mehszajseb mennyire súlyos?
2018. szept. 12. 05:52
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat ha nem veszik eszre idoben es szedik le akkor méhnyakrák alakulhat ki belole
2018. szept. 14. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!