Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogzamsággátló tabik?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogzamsággátló tabik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mielőtt elkezdenék rendes nemi életett élni (eddig már volt petting, ujjazás, orális, de behatolás nem) elszeretnék menni nőgyógyászhoz tabi feliratása miatt.

De érdeklődnék hogy ez hogy működik? Mármint elmegyek a dokihoz ő több fajta tabit ajánl majd vagy ő dönt arról hogy melyiket írja fel? Előtte csak rendes rutin vizsgálat van a nődokinál vagy esetleg vérvétel is hogy kizárjon betegségeket? És ő mennyi receptet ad? 2-3 hónapra és mindif újra kell hozzá menni vagy több receptet is ad?


Köszönöm a normális válaszokat. Szép napot!



2018. szept. 6. 08:31
 1/10 anonim ***** válasza:
50%
Szorits egy aszpirint végig az aktus előtt során a combjaid közé és semmi baj nem történhet
2018. szept. 6. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Hülye!

Miért nem lehet normális választ adni? Annyi barommal tele van ez az oldal... ha nem védekeznek azért bőgnek, miközben lehet hogy valaki direkt nem védekezik, őt is ugyanúgy letámadják az első 5válaszban míg le nem írja hogy direkt nem védekezet...

Én most segítséget kértem ahhoz hogy tudjak védekezni, erre az első válaszoló egy degenerált tizenéves takony aki azt hiszi itt jó szorakozni....

NEM KÉREK ILYEN VÁLASZOKAT!

2018. szept. 6. 08:42
 3/10 anonim ***** válasza:
82%

Én a helyedben a partnerrel gumiban csinálnám az elején, és ha megállapítottam, hogy néhány szex után nem akar elhagyni, nem azért kellettem, hogy űrítsen magát, és nem valószínű, hogy nemi úton terjedő betegsége van (manapság simán előfordulhat), akkor kezdeném a gyógyszert.

Egyébként pedig elmész a nőgyógyászhoz, recepciós felveszi az adataidat, ad egy időpontot, vagy mondja hogy várj az ajtó előtt. Behív az orvos, kérdezget, hogy első alkalom, hogy ott vagy, mikor jött meg, mikor kezdted a nemi életet élni stb, majd megvizsgálja a nemi szervedet. Rákszűrés, ilyen, rutin vizsgálatok. De ha szűz vagy, akkor valamit tudom nem csinál, de én szűzen nem voltam nőgyógyásznál, tehát nem tudom, hogy akkor pontosan milyen :) a lényeg hogy rutinvizsgálatok,majd egy hónapra elegendő gyógyszert ír fel ránézésre, nem tudom mi alapján dönti el, ő ért hozzá, majd mondja hogy egy hónap múlva menj vissza, akkor lesz eredménye a szűrésnek, és akkor kapsz több hónapra elegendő tabit is. Ennyi, szerintem ez korrekt, nem tudom,miben különböznek a nőgyógyászok, nekem ez az élményem :)

2018. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Olyan dokihoz menj, aki nem csak random a kezedbe nyom egy receptet, hanem azért kivizsgál előtte. Vérvételre küldjön el. Általában 3 havit írnak fel. Az olcsóbb, mint az 1 havi. Kérj tőle szakorvosi javaslatot, azt vidd el a háziorvoshoz, és akkor onnantól a háziorvos is felírhatja neked.
2018. szept. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A magyar gyakorlat az (3 nődoki után), hogy rád néz esetleg kenetet vesz és amelyik gyógyszergyártóval leszerződött annak a receptjét nyomja a kezedbe. Majd gyere vissza ha panaszod van és ír fel mást.

Nálam eleve volt a családban trombózis gondok és amikor jeleztem hogy egy alaposabb vizsgálat nem lenne e szükséges akkor elintéztek annyival hogy ne aggódjak 1 havi gyógyszerszedés után kiderül ha gond van.

A 4. nőgyógyász vizsgált meg rendesen aki végül nem ajánlotta még a legenyhébbet sem.


Ha nem vizsgálnak ki rendesen inkább keres másik orvost!

2018. szept. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is először a gumit javasolnám, plusz a rajta lévő sikosító még meg is könnyíti majd az 1. behatolást.


Ha mindenképp tabira váltanál majd, akkor kerüld azt a dokit, aki hasraütésre írja fel!

2018. szept. 6. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Ezt a kérdést legalább százezerszer feltették már kérdező!!! Írd be a keresőbe,okoska!!
2018. szept. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Utolsó... akkor ne válaszolj semmit, ennyi miatt nem kell kommentet hagyni...... akkor ezeregyszerre feltettem én. Tudod ez az oldal arra való.

2018. szept. 6. 18:12
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

0. lépés: kérdezd meg a szüleidet, hogy volt-e trombózis, embólia a családban. Ha igen, szerintem el se menj felíratni. De ha meg akarod próbálni, akkor a következő lépés egy thrombophilia teszt. Akkor is meg kell csináltatni, ha nem tudnak trombózisról a családban. Akkor is meg kell csináltatni, ha az orvos szóba sem hozza. Ha ez ok, akkor lehet felíratni tabit.

Mindenképp mondani kell, hogy szűz vagy, mert meg fog vizsgálni és nem mindegy, hogy milyen vastagságú eszközökkel nyúl beléd.

Én magánba mentem és letett elém az asztalra egy receptkönyvet, hogy válasszak magamnak valamit, ő felírja. Mivel nem dohányzom, bármilyet választhattam. Dohányzóknak nem mindet szokta ajánlani. Három havonta kell menni receptet íratni és évente szűrésre, amit össze lehet kötni egy receptíratással.

Nézegesd a neten, milyen tabik vannak, légy felkészült, hogy milyet szeretnél! Én a barátnőimet kérdeztem meg és olyat választottam, amit egyikük még évek óta szedett, jónak talált és relatíve olcsó is!

2018. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm hogy leírtad 😊
2018. szept. 7. 07:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!