Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72. órás tabletta biztos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72. órás tabletta biztos "védelem"?

Figyelt kérdés
2010. jún. 21. 20:28
 1/6 anonim ***** válasza:
ez nem emgoldás hogy dugás után 72 órásat veszel be, védekezés helyett, mert a szervezeted beledöglik. meg hát receptre van, és baromi drága.
2010. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már mondtam, hogy NINCS biztos védelem a tabiknál. Van egy nagyon kicsi esélye, hogy terhes leszel.
2010. jún. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
rajta van a tájékoztatón h az egyébként megfoganó terhességek 84%át kivédi. szval nem 100%os, de SEMMI sem 100%os. olyan nincs. am jah, óvszer helyett nem kéen mert egyrészt qrva drága 6000 körül mozog, másik meg h asszem ha egyet bevettél akkor 1-2 v nem tudom hány hónapig nem vehetsz be többet mert lórúgás szerű hormon mennyiség van benne és nem éppen egészséges gyakran..
2010. jún. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
na,elértük hogy ebből is egy divat lett.Akármi van,már bevesznek eggyett.Te se gondolhatod ezt komolyan!inkább védekezz gumival.Én se szeretem,de hát jobb mint egy abortusz.Az nem megoldás,ha már ezen jár az eszed,hogy ez biztos védelmet nyújt-e,vagy se.Most minden szeretkezés után ,vagy előtt be akarsz venni eggyet?remélem nem.Fogamzásgátló,gumi....ilyenekre gondolj inkább
2010. jún. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hat, ha kiszakadt a gumi, akkor nincs más, be kell vennie..
2010. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
kiszakad. ésazért vettem be.
2010. jún. 22. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!