Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek lehetséges, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehetséges, hogy valaki nem érzi, hogy gumit használ a pasija?

Figyelt kérdés
Én nem tudom, mert még nem szexeltem, de a legjobb barátnőm, aki szintén 18 éves, ő már igen (azok kíméljenek, aki szerint ciki, hogy 18 évesen szűz vagyok!)és azt állítja, hogy nem figyeli, hogy a pasija használ-e gumit és nem is érzi. Szerintem felelőtlenség és nem is tudom, hogy ez hogyan lehetséges. Miért nem érzi? Szerintetek igaz?
2018. aug. 22. 11:58
 1/7 anonim válasza:
100%
nagyon is lehetséges. egyébként ismered fizika bácsit?
2018. aug. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%

Nem ciki hogy szűz vagy, sőt értékelendő a mai világban.

Igen, lehet hogy nem érzik hogy van-e rajta gumi mert hozzásimul, csúszós és nagyon vékony.

De tényleg felelőtlenség hogy nem győződik meg róla.

2018. aug. 22. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig láttam, ahogy a barátom felhúzta az óvszert. Viszont nem mindig tudtam volna megmondani, hogy rajta van. Sok esetben ugyanolyan érzés volt, mint amikor gumi nélkül szexeltünk (ekkor már fogamzásgátló tablettát szedtem).
2018. aug. 22. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

fogalmam sincs milyen a csaj, de nekem összes kapcsolatomban nagyon is érezhető volt a kettő különbsége. Párom szerint ég és föld.

De az is lehet, hogy a barátnődnek a szex olyan, hogy összeharapja a fogát és várja, hogy vége legyen, így pedig nem figyel oda...

2018. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt észre lehet venni, amikor felhúzza.

Azt viszont nem tudnám megmondani, hogy gumival vagy nélküle van-e bent, mert ha elég nedves vagyok, akkor nincs különbség.

Az érdesített határozottan érezhető, hüvelyi orgazmusom is szokott lenni, de nincs akkora különbség.

2018. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nézd, olyan még nem volt, hogy ne vettem volna észre, hogy valaki felhúzza vagy leveszi-e az óvszert. A barátnőd olyankor mégis mit csinál? Nyomkodja a telefonját, vagy félig alszik?

Amúgy gyakorlatilag vajmi kevés az érzéskülönbség a nő szemszögéből, hogy van-e a pasin óvszer vagy nincs. Lehet érezni persze, de ha egyszer valaki kellően be van izgulva és elég nedves, akkor szinte észre sem veszed, hogy van rajta. Viszont azért látható, ha rajta van. Szóval tényleg javaslom a barátnődnek, hogy ne aludjon már együttlét közben vagy rakja le a telefonját! :D

2018. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazából mi a célod ezzel a kérdéssel? Nem bízol a barátnődben, nem hiszed hogy mar szexelt valakivel? Mit számít mit érez ő?


Egyébként szerintem jelentős különbség lehet ovszerrel es ovszer nelkul is a nőknek/lanyoknak. Megmondom őszintén en (36F) ki nem állhatom az óvszert, szamomra egyenesen rossz vele a szex, élvezhetetlen.


Ha neked megtortenne az első, javaslom segédkezz a felrakásában. En is orultem anno neki amig használtam, hiszen az is egy izgató élmény. Igy legalabb biztos lehetsz benne hogy használ a kedvesed.


Ja es minden tiszteletem a Tiéd, hogy 18 evesen meg nem vesztetted el. ;)

2018. aug. 22. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!