Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ma sajnos bekellet vennem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ma sajnos bekellet vennem egy escapelle (72 órás) tablettát. Nagyon rosszul érzem magam. Szédülök, émelygek, és még a fejem is fáj. Lehet ez a tabitól?

Figyelt kérdés
meg utána olvasgattam itt az oldalom hgy olyan hormonok is vannak benne, hogy több hónapig is akár ki maradhat a mensim, esetleg hizás, és szörösödés is be következhet tőle. igaz ez? elöre is köszönöm szépen a válaszokat
2010. jún. 20. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A rosszullét lehet tőle, néhány mensi kimaradás is, de nem hiszem, hogy híznál és szőrösödnél ettől a pár szemtől.
2010. jún. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Néha azt mondom, hogy nem jó mindennek utána olvasni. Én is vettem be egyszer escapelle-t (kiszakadt a gumi) de nem olvastam utána egyáltalán és semmi bajom nem volt. Semmilyen tünetet nem észleltem. Akkor jött meg amikor kellett, nem híztam, nem maradt ki, nem szőrösödtem...semmi, még csak rosszul sem voltam tőle.

18/L

2010. jún. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ :) nem tudom h. lehet-e hizni v. szörösödni tőle.... ugy emlékszem hogy anno. biologia órán én is ugy tanultam ahogy irták már az oldalom h. igenis lehet. majd kiderül :( :)
2010. jún. 20. 19:53
 4/7 A kérdező kommentje:
remélem nálam se lesz smmi következménye. amugy nálunk is ugyan az volt hogy kiszakadt a gumi. de a rosszul lét viszont nálam már most van. nagyon rsszul érzem magam
2010. jún. 20. 19:54
 5/7 anonim ***** válasza:
Pihenjél és ne idegeskedj! Már biztos nem lesz baba. :-)
2010. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Tuti a tabletta okozza, én is rosszul voltam, és még vagy 2 napig lelkileg is bekavart. Néztem magam elé, be voltam fordulva, de ez is elmúlt, és semmi más következménye nem lett.
2010. jún. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
a 72 órás tabi felmarja a méhedet:S
2010. júl. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!