Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Fogamzasgatlo tabit lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogamzasgatlo tabit lehet venni csak ugy a gyogyszertarban, vagy azt fel kell irja egy orvos?

Figyelt kérdés
mit csinaljak ha pl nem szertenem a szuleimnek elmondani hogy szeretnek szedni...?
2008. nov. 2. 20:59
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
75%
Azért fordul elő, hogy kiadják, mert nem igazán törődnek az egészségeddel annyira, mint a pénzeddel. Oka van annak, hogy egyes gyógyszerek vénykötelesek, mert az orvosnak kell eldönteni, hogy számodra az a drog biztonságos e, vagy sem, illetve neki kell eldönteni és konzultálni veled, hogy milyen rendszerességgel mennyit mikor szedj, és hasonlók.
2008. nov. 3. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát én még nem találkoztam olyan gyógyszerésszel, aki csak úgy kiadta volna vény nélkül( támogatás amúgy sincs rajta, tehát nem lenne olcsóbb vény nélkül)!14 éves kor alatt még nem ajánlják! Ja , és a 72 órásat is csak doki írhatja fel, de ez nem védekezési módszer! Csak egy végső megoldás lehet, ha beütött a krach...
2008. nov. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
82%
Szia, 4.hozzaszolo vagyok, gyógyszerész. Igen, sajna elofordul, hogy a pénz beszél, de aki igazán feleloségteljes, nem adja ki recept nélkul (én is esetleg csak azoknak,akiket ismerek, mivel mindig hozzánk járnak) Sajna találkoztam már olyan recepttel is, hogy amit az orvos felírt, a lány áthúzta és kézzel átírta másra, mert o azt szeretné. Vagy valakinek a szomszédasszonya akart "venni", valami T-re kezdodot, és mikor felsoroltam neki kapásból 6 félét, akkor azt kérdezte, "miért, nem mindegy?". Hát ez az, amiért jobb látni a receptet, akkor biztos jót kapsz. Valamiért kitalálták, hogy receptre van, ez egy biztonság mindenkinek. Ne félj elmenni orvoshoz, jobb elore gondolkozni:)
2008. nov. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!