Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Kimaradt fogammzasgatlo,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kimaradt fogammzasgatlo, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Mult honapban hamarabb jott meg a kelletenel, Es az utolso 2 pillt nem vettem be , 4 napos szunetet kell tartani a menstruacio alatt,( en most 6 ot tartottam) a 6 nap , amikor elkeztem a pillt megint szexeltem a baratommal, de meg megvolt meg egy kicsit, lehehek terhes?

Koszi a valaszokat!


2018. aug. 8. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A fogamzásgátló csak akkor hat ha nem veszel be antibiotikumot mellé és rendszeresen szeded. Ha valamelyiket nem tartod be fenn áll az esélye a teherbe esesnek. Ennyi. Nincs az hogy ha ez még az van akkor lehetsz e. Ezeket be kell tartani akkor véd 99,9%-ban. 🙂 Remélem segítettem. 21/L
2018. aug. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egyik védekezési módszer sem 100%-os.

Ha az előírások szerint szeded, akkor körülbelül 98-99% a megbízhatósága.

Ha össze-vissza kapkodod be, amikor eszedbe jut, meg amikor kedved tartja, akkor lassan kezdhetsz gondolkodni az utóneveken.

2018. aug. 8. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az, hogy utolsó két TABLETTÁT nem vetted be, az nem gond. De hogy a szünetet is manipuláltad, így már akár bajban is lehetsz...
2018. aug. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Az isten áldjon meg, persze, hogy lehetsz terhes. Ezt a tablettát MINDIG úgy kell szedni, hogy 24 aktív, majd 4 nap szünet. TÖK MINDEGY, mikor milyen vérzésed van, MINDIG így kell szedni. Néha előfordul a köztes vérzés, de azzal nem kell foglalkozni. Be kellett volna szedned az utolsó 2 aktív tablettát, majd megtartani a 4 napos szünetet. Így nem voltál védve, mert nem úgy szedted, ahogy kell. Nem neked való a tabletta, ha ennyire buta vagy. 2-3 hét múlva csinálj egy tesztet...
2018. aug. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!