Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Igaz, hogy ha vízben szexelek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz, hogy ha vízben szexelek valakivel akkor nem lehetek terhes?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy ha medencében szexel az ember akkor nem lehet terhes. Ez igaz? És, ha igen akkor csak madencében (a klór miatt?) működik vagy bármilyen vízben akár édes élővízben/tengerben is?

2018. júl. 15. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
97%
Így van kedves Dezső Te vízben sem lehetsz terhes.
2018. júl. 15. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
74%
Én még azt is hallottam, hogy a sós víz is megakadályozza, hogy terhes legyek. Mi a barátommal úgy szoktunk védekezni, hogy fogunk egy poharat, megtöltjük vízzel, egy kanál sót feloldunk benne, aztán ő belemártja a khmtudjátokmilyét a vízbe kb 5 mp-re, aztán mehet a menet.
2018. júl. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, de sötét....
2018. júl. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Dezső!


A tudomány mai állása szerint a méhen kivüli terhességre a pasik is képesek! Csak nem tudnák kihordani, világra hozni!

2018. júl. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz. :-)
2018. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Igaz, ha te vagy a férfi... 😂

Vagy ami komolyabb baj, ha nők lévén valamilyen rendellenesség ebben meggátol!

2019. jan. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!