Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hogy van ez? Mennyibe kerül?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy van ez? Mennyibe kerül? Mennyi ennek a valószínűsége?

Figyelt kérdés

Nekem a fogamzásgátláshoz lenne néhánykérdésem.

1.ha egy nőnek a ciklusa 28napos akkor melyek azok a napok amelyeknél a teherbeesés esélyei nagyobbak?

2.egy terhességi teszt a pete megtermékenyítése után követő első nap is kimutatja az eredményt?

3.körülbelül mennyibe kerül egy eseményutáni tabi?

4.halottam h a női hüvely maga 'savas'váladékot is termel azaz pl az előváladékkal bekerülő kisfickókat elpusztítja. nemtudom hogy ez mennyire lehet hülyeség, vagy ha igaz akk ez is függ a ciklus időtartalmától?


ha lehet normális válaszokat kérek. ezek a kérdések válaszára csupán csak kiváncsi vagyok. előre is köszi


2010. jún. 18. 17:01
 1/7 anonim ***** válasza:
MSNeckhair
2010. jún. 18. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Mikor megjön, utána a 14. napon.

2.Nem, szerintem leghamarabb akkor mutat biztos eredményt, ha már kimaradt a menzeszed.

3.Ezt nem tudom, szerintem 5000körül lehet.

4.Nem hinném hogy elpusztítaná teljesben, még akkor is van esély teherbeesésre.

2010. jún. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
na ez is koton nélkül a megszakításossal "védekezett"
2010. jún. 18. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

2.köszi

3.képzeld el nem ;) csak ha lenne valami probléma, meg amugy is kiváncsi vagyok hogy is vannak ezek.

2010. jún. 18. 17:37
 5/7 anonim ***** válasza:
dehogy pusztit el a hüvely bármit is!! savas a közege, de az nem fogamzásgátlás!! :DD
2010. jún. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1. ELVILEG a mensi megjövése utáni 14. napon, de nem véletlenül írtam nagybetűkkel- simán eltérhet ettől, egy nőnél az orgazmus is kiválthat ovulációt

2. kb. 2 hét után tudja már kimutatni, mert ekkorra kezd termelődni a hcg nevű hormon, amit kimutat

3. 5-7 ezer Ft

4. A hüvely által termelt savas váladék NEM pusztítja el az összes spermát. Az elsősorban a kórokozók ellen véd. Változik a ciklussal kicsit, de tök mindegy, hogyan, mert ahhoz nem elég, hogy elpusztítsa a spermiumokat (persze párat elpusztít, de semmiképp nem az összeset).

19/L

2010. jún. 21. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
utolsó, el se hiszem, h van még olyan, aki normalis.. :) azt hittem, h itt az oldalon mindenki azt hiszi, h sehogy se lehet teherbeesni.. :)
2010. jún. 21. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!