Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Holnap megyek fogamzasgatlot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap megyek fogamzasgatlot irni de ma megjott! Igy is megvizsgal? Es ugye kerdezi, hogy elek a szexualis eletet, anyukam befog jonni es mivel nem tudja hogy a volt baratommal elvesztettem baj ha azt mondom hogy nem?

Figyelt kérdés
2018. júl. 16. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

most mér kell hazudozni?


legyél őszinte és nem lesz teher a válladon 20 éves korodban.


Anyád megtudja hogy hazudsz, neki mit fog gondolni?

2018. júl. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosnak igazat mondj! A gyógyszert pedig a következő menstruáció 1. napján kezdd el szedni. Szerintem vérvételre el fog küldeni. Egyébként anyukádnak szerinted nem esik le, hogy azért íratsz fel fogamzásgátlót, mert már szexelsz?
2018. júl. 16. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
A rendszertelen menstruáció, és az arcom miatt íratok fel. Mióta nem vagyok a barátommal nem élek szexuális életet,és nem most lett vége.
2018. júl. 16. 21:41
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A doki nem fogja megkérdezni (legalábbis nem kéne), hogy szűz vagy-e. Azt fogja megkérdezni, hogy élsz-e aktív szexuális életet. Egyébként, hány éves vagy? Ha 14 éves elmúltál (erősen remélem...), akkor anyukád nem mehet be veled. Inkább kérj egy héttel későbbre időpontot, mert nem fog megvizsgálni. Legalábbis lent nem.
2018. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Azt ugye tudod, hogy a rendszertelen menstruációra a legnagyobb baromság fogamzásgátlót szedni? Az egyáltalán nem oldja meg ezt a problémát, csak elfedi, mert 28 naponta csinál egy mű vérzést. De az nem menstruáció. Endokrinológushoz menj, ő rendbeteszi a hormonjaidat, és akkor lesz rendszeres menstruációd. De az is lehet, hogy azért nem rendszeres, mert még fiatal vagy. Akkor pedig nagyon nem kellene hormonokkal tömni a szervezetedet. Mit jelent a rendszertelen menstruáció nálad? Hány naposak voltak a ciklusaid az elmúlt évben?
2018. júl. 17. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Bőven elmúltam 14.. lassan a 18-at töltöm. Nem kérdezett igazából semmit csak hogy élek e aktívan szexuális életet, azt meg nem szóval..

Mindig megjött, általában ugyanolyan hosszú csak néha szeret késni, vagy hamarabb megjönni. De már felírt egy gyógyszert szóval a próbléma megoldva. Köszönöm a normális válaszokat!

2018. júl. 17. 21:50
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem, a probléma nincs megoldva. Innentől ugyanis neked nem lesz menstruációd, csak egy mű vérzésed. És ha abbahagyod, minden ugyanolyan lesz, mint volt. De te tudod.
2018. júl. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igaza van az előttem szólónak, a bajodra nem a fogamzásgátló a megoldás!
2018. júl. 18. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!