Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Félek fogamzásgátlót szedni (? )

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek fogamzásgátlót szedni (? )

Figyelt kérdés
Sziasztok! 19 éves lány vagyok, első kapcsolatom, nemi életet most kezdtem élni. A barátom és köztem nagyon nagy a harmónia, és a szerelem, egy a probléma: gumiban egyszerűen nem megy neki. Kipróbáltunk nagyon (!) sok félét, sokszor..Sikertelenül. Felizgul, minden oke, felveszi és vége. Elkezdtem fogamzásgátlót szedni, rendszeres ellenőrzés mellett de nagyon félek, orvosnak tanulok, és számtalan nőtől hallottam meddőségi sztorit a tabletta szedése miatt, úgy érzem méreggel tömöm a szervezetrm. Szerintetek mit tegyek? Tudom, hogy nemcsak ez a védekezésfajta létezik, a többinek is utánaolvastam, egyszerűen taszítanak.
2018. júl. 4. 09:40
 1/9 A kérdező kommentje:
Ui.: Bocsi a fogalmazásért, és az esetleges helyesírási hibáért, sietve írtam.
2018. júl. 4. 09:42
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Keress olyan pasit, aki megőrül érted és akinek azért kell a gumi, hogy kicsit visszafogja és tovább bírja.
2018. júl. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem ezzel van a probléma, szerencsére.:) Régebben érte ugyanez a kudarc, azóta nem megy neki.
2018. júl. 4. 09:53
 4/9 anonim ***** válasza:
83%

Nem akarok elhinni, hogy nem tud gumiban dugni. Ez egy kifogás, ami miatt neked kell(ene) mérgezni magad, hogy neki legyen kényelmes. Ne verje ki egy hétig. Hidd el, akkor menni fog a szex gumiban.


Ha nem akarsz fogamzásgátlót szedni, ne szedd. Nem kötelező. A te döntésed.

2018. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Így van, ez csak ócska kifogás a részéről! Ő az első kapcsolatod, nyilván úgy gondolja ezzel beetethet, mert fiatal, tapasztalan és nagyon szerelmes vagy!

Ne hagyd magad! Ha te nem akarsz fog.gátlót szedni (jogosan), akkor ne szedd!

Ha annyira nagy a szerelem, akkor ő is azon van, hogy ne mérgezd a szervezeted fölöslegesen, nem? Azon kéne lennie, hogy valahogy "rá/visszaszokjon" a gumira.


"Régebben érte ugyanez a kudarc, azóta nem megy neki."


Ergo volt, amikor ment neki? Akkor nagyon gyorsan emberelje meg magát! Szerinted minden volt barátnője eltűrte neki az óvszerundort? Ugyan már!


Állj a sarkadra! Neki könnyű, nem ő viszi a bőrét a vásárra! Lehet, hogy ő már régen nem lesz, mikor te a fog.gátló utóhatásait fogod nyögni!

Egyet jegyezz meg: sose helyezd egy férfi igényét az egészséged elé!

2018. júl. 4. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Clairvoyant ***** válasza:
53%
Szeretem, amikor a nők szakértő módon állnak hozzá a férfi lélektanhoz... :) Nem, nem gumiundornak hívják, és nem kifogás (jó, legalábbis nem mindenkinél), egy jó szexuálpszichológus viszont tudna segíteni a problémáján :) Addig esetleg te is próbálkozhatsz vele, ha nem magának kell felhelyeznie, és mondjuk nem is látja, nagyobb eséllyel kerüli el a lankadást, egy idő után pedig megszokja. Tudom, sok nő erre is azt mondja, hogy "nem az én dolgom, oldja meg, ez milyen alárendelt dolog", de ha fogamzásgátlót sem szedünk, meg védekezni is akarunk, a többi variáció meg nem biztonságos, akkor valahogy próbáljunk meg a párunkért tenni valamit, emancipált nőként (ez most nem rád vonatkozik, kedves kérdező, de a világ ugye nem fekete fehér, hátha olvassa valaki aki tanulhat belőle ;)) Több cikk is született amúgy a témában, kutasd fel, olvastasd el vele. Neki még mindig kisebb kockázatot és kínlódást kell ezzel elvállalnia, mint neked egy hormonkezelés miatt.
2018. júl. 4. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

férfiként és biokémiához valamit értőként írom, hogy én soha nem szerettem ha a párom bogyót szed. Elég érzékeny a hormonális egyensúly, nem kell abba plusz beleavatkozni.


#6-osnak részben igaza van abban, hogy a gumi felhúzása lehet közös erotikus dolog, és valamelyik korábbi hozzászóló tippjében is van valami, hogy a srác tartson némi önmegtartóztatást aktus előtt.


Tudom undorító gumi íze van, de hozzászoktatásként próbálkozhattok gumiban orálozni, vagy gumiban kézzel ingerelni. Csak, hogy szokja az érzést.


Lehet, hogy kemény munka lesz mindkettőtöknek, de ha a srácnak fontos a Te egészséged akkor ebbe bele kell mennie, és Neked is segítően és megértően kell hozzáállni, de nem a saját rovásodra!

2018. júl. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Én is sokáig féltem, de 2 év kapcsolat után elkezdtem szedni, mert én is akartam. De ha te nem akarod, akkor ne tedd.
2018. júl. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor ne szedd, ha ennyire félsz. Próbálkozzatok tovább, vagy keressetek valami olyan megoldást, ami mindkettőtöknek elfogadható. Pesszárium spermiciddel pl?
2018. júl. 6. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!