Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek vírus okozta vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek vírus okozta vagy a tabletta? Van, akinek van tapasztalata ezzel?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy pár hónapja vettem be először eseményutáni tablettát, aminek igazából semmiféle negatív hatását nem érzékeltem, sőt... Általában annyira szoktam görcsölni, hogy szinte elájulok, a tabletta viszont szinte teljesen megszüntette ezt egy menstruáció erejéig, szóval nagyon örültem, hogy nem kell három napot "haldoklással" töltenem.

Most ismét úgy alakult, hogy szükségem volt rá. A ciklusom 9. napján vettem be, viszont ezúttal egy másik típusút. Egészen a 20. napig nem éreztem semmit, viszont aztán erős hányingerrel ébredtem, és szinte végigaludtam a napot, majd este megjött. Azt kell tudni, hogy általában 24-29 nap között mozog a ciklusom. Most vagyok a menstruációm 5. napján, és pár napja már jobban vagyok, igaz, az étvágyam még mindig nem a megszokott, még mindig szokott enyhe hányingerem lenni, viszont a görcseim most is teljesen elmaradtak.

Plusz infó, hogy a családom egy tagjánál pont ezzel egy időben múlt el egy hányással járó vírusos betegség, ezért nehezen döntöm el, hogy melyiknek van a nagyobb valószínűsége, hogy mi okozhatta, mert az első alkalomnál semmilyen negatív mellékhatás nem jelentkezett. Kíváncsi lennék, hogy valakinek van-e tapasztalata ezzel.

19 éves vagyok


2018. júl. 15. 03:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az esemény utáni okozza. De mi lenne, ha megtanulnátok rendesen védekezni? Ha félévente kapkodod be az esemény utáni tablettákat, meg fog bolondulni a hormonháztartásod. Már ha eddig nem tette meg...
2018. júl. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg nem egészséges ennyi eseményutáni.. inkább szedj akkor fogamzásgátlót. Nekem is csökkentette a görcsöket, napra pontos, stb. A védekezés fontos és az eseményutáni egy mentsvár, ez nem védekezés.

Lehet a második gyógyszer mellékhatása volt, lehet, hogy kaptàl a vírusból. Lehet csak a mensi előzménye volt a hányinger vagy étvágytalanság.

2018. júl. 17. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom ezt. Tisztában vagyok mindennel, ez most sajnos így alakult. Köszönöm a válaszokat.
2018. júl. 17. 21:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!