Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mikor véd újra a tabletta?

Mikor véd újra a tabletta?

Figyelt kérdés
Vasárnap kezdtem szedni az új levelet, csakhogy ugyanaznap kiütött rajtam egy hasmenős vírus, ami tartott szerdáig. Egészen biztosan péntek óta vagyok tünetmentes, tehát azóta biztos nem lehet gond a tabletta felszívódásával. Tudom, hogy a hasmenés csökkenti a védelmet, de mettől lehet biztos újra abban, hogy véd? Most szerdán találkozom megint a párommal, érdemes óvszerrel is védekezni?

2014. jún. 16. 18:35
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha péntekre múlt el teljesen a dolog, akkor szerintem onnantól fogva még 1 hetet érdemes végigcsinálni kiegészítő védekezéssel, szóval a szerdai együttlétkor még jó lenne pl. gumit mellékelve használni. Biztos, ami biztos. Mert szerintem nem ér annyit az egész, hogy utána meg terhes legyél, nem? És akkor hétvégétől már szerintem mehet a dolog.
2014. jún. 16. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Természetesen annyit nem ér, csakhogy a tájékoztatóban ezt nem írják le pontosan, csak azt, hogy egy darabig kiegészítő védekezés kell. Ez nem túl konkrét.

Köszönöm a választ! :)

2014. jún. 16. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!