Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek teherbe eshet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek teherbe eshet a barátnőm? Több infó.

Figyelt kérdés

be vagyok parázva,utána jártam már adolognak,de kíváncis vagyok a véleményetkere.

együtt voltunk,védekeztünk(óvszer) és nem benne élveztem.

ez kb másfél 2 hete történt,ma anőm nagyon rosszul volt,és meg vagyunk iiyledve nem-e történt vmi.

szerintetek?


2010. jún. 16. 22:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szakadt ki a gumi, akkor mitől lehetne bármi?

A csajok sok mindentől rosszul tudnak ám lenni...

2010. jún. 16. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

:D

tudom,gyakran előfordul vele


nem vettem volna észre h kilukadt,csak még kezdő vagyok és inkább megkérdeztem,h mennyi esély van rá

2010. jún. 16. 22:45
 3/10 anonim ***** válasza:
Ugyanmár...minden rosszullét terhesség? Akkor én is terhes vagyok, már jó pár éve:) Nyugi, nem terhes :)
2010. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
velunk is volt már ilyen, csuszkalt, aztan meg zabáltam a csokit, hiztam, stb. de nem lettem terhes.. :)
2010. jún. 16. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
de van 1 jó ötlet, csinaljon tesztet, és akkor majd megnyugszik. ha nem, akkor orvoshoz is menjen el.. ő tud biztosat mondani.
2010. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen mindenkinek:)


megilyedtem h majd kiderül h mennyire hülye vagyok XD


érdemes 1-2 hét után venni?


köszönöm mindenkinek a jó válaszokat:D

2010. jún. 16. 22:49
 7/10 anonim ***** válasza:
2 hét után mutat eredményt..
2010. jún. 16. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Legkorábban 2 hét után, de nálatok felesleges. Ráértek akkor tesztet venni ha esetleg késik a vérzése,de normális védekezés mellett nem eshet teherbe. Ha kiszakadt volna az óvszer, azt észrevettétek volna.
2010. jún. 16. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
utolsó, csak azért mondtam, h megnyugodjanak.. nem sok pénz az a teszt. ja, és ezentul is védekezni!!
2010. jún. 16. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nem hinném h bármi gond lenne,de csináljon egy tesztet...
2010. jún. 16. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!