Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek csak hiszti és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak hiszti és nem akarás, vagy őszinte?

Figyelt kérdés

Hello!


19 éves lány vagyok, párommal több éve együtt vagyunk. Óvszerrel történik az aktus, de időről időre felötlik neki hogy nem jó óvszerben. Nem lankad le, csak hogy kevésbé élvezi. Én ezért mennék most el nődokihoz, de közben nem érzem ezt fernek, mert a legbiztonságosabb az óvszer és a tabletta, de olyat ami veszélyezteti az egészségem nem fogok bevinni a szervezetembe. Komolyabb viták is voltak már ebből, és nem mondja a szemembe soha, de látványosan mutatja aktus közben...ő állítja hogy őszinte és nem hiszti, de nem hiszem el hogy egy 2-4mm es gumi annyira elvenné az élvezeti értéket ha igazán akarja az ember....nő vagyok, ciklusomból, folyásomból adódóan nekem is van hogy kevésbé élvezetes, kevésbé érzem de soha nem volt panaszom...ti mit gondoltok erről a helyzetről? A válaszokat előre is köszi :)


2018. jún. 19. 23:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
66%
Nem is értem egyes srácok hogy tudnak emiatt hisztizni. Én ezt úgy gondolom hogy a nő teste ő dönti el kb evidens, de lehet hogy nincs igazam. Írom ezt úgy hogy mi is irattunk tablettát mert egyszer eseményutáni kellett mert kicsi volt rám a gumi és lecsúszott de ha értelmesen választassz a méretedre akkor nincs gond. Ha meg megtanulja az ember hogy elvonatkoztasson tőle szerintem majdnem ugyanolyan a szex.
2018. jún. 20. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
66%
Biztonságos hormonmentes fog. Gátló nem létezik a gumin kívül, ezért kar is dokihoz menni megkérdezni.
2018. jún. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!