Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek csak hiszti és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek csak hiszti és nem akarás, vagy őszinte?

Figyelt kérdés

Hello!


19 éves lány vagyok, párommal több éve együtt vagyunk. Óvszerrel történik az aktus, de időről időre felötlik neki hogy nem jó óvszerben. Nem lankad le, csak hogy kevésbé élvezi. Én ezért mennék most el nődokihoz, de közben nem érzem ezt fernek, mert a legbiztonságosabb az óvszer és a tabletta, de olyat ami veszélyezteti az egészségem nem fogok bevinni a szervezetembe. Komolyabb viták is voltak már ebből, és nem mondja a szemembe soha, de látványosan mutatja aktus közben...ő állítja hogy őszinte és nem hiszti, de nem hiszem el hogy egy 2-4mm es gumi annyira elvenné az élvezeti értéket ha igazán akarja az ember....nő vagyok, ciklusomból, folyásomból adódóan nekem is van hogy kevésbé élvezetes, kevésbé érzem de soha nem volt panaszom...ti mit gondoltok erről a helyzetről? A válaszokat előre is köszi :)


2018. jún. 19. 23:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
2-4 mm-es gumi? Ez vicc? Ez már trakror belső!!!
2018. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem simán lehet őszinte is.


Csajommal mi is gumival védekezünk - kevesebb is azóta az aktus, nincsen semmi spontán dolog.

Sajnos gumiban én sem érzek túl sokat (sőt, igazából nagyon keveset), de védekezni kell, így csak morgok max magamban.


Amúgy ha rendes kivizsgálás után írnak fel tablettát, akkor szerintem nem igazán áll fenn az egészség veszélyeztetése.

2018. jún. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Jo hogy nem 5mm kell valami idonk hogy el menjen mashoz
2018. jún. 19. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ahogy eddig olvastam ezzel kapcsolatban, férfi függő a dolog :) Hormontartalmút semmiképp nem fogok szedni, csak helyileg alkalmazhatót, vagy hormonmenteset. De a morgósnak, ha már a nő lefekszik veled, és szeret, akkor nem illik morogni egy gumi miatt amíg nem vagy allergiás. :)
2018. jún. 20. 00:02
 5/12 anonim ***** válasza:
15%
Valóban sok különbség van óvszerben és anélkül. És ha tudjuk, mi az igazán jó, akkor nyilván máshogy nem olyan kellemes. A menstruáció előtti 14. naptól normál esetben már nem vagy termékeny, onnan védekezhettek akár megszakítással is.
2018. jún. 20. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

A fogamzásgátlás két ember felelőssége.

Az én első pasim hallani sem akart gumi nélküli aktusról, pedig szedtem fogamzásgátlót.

A rinyagépek csak addig idegenkednek a gumitól, vagy a fogamzásgátlótól, amíg egyszer fel nem csillan a babapánik. Onnantól már egész más lesz a “leányzó fekvése”.

2018. jún. 20. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Holnap megyek úgyis nődokihoz, megkérdezem mik a lehetőségek. Párom azt mondja az lesz amit szeretnék, csak legalább kérdezzem meg, és oké a gumival. Csak szeretném ha jobban élvezné, de nem akarom kockáztatni a saját egészségem :)
2018. jún. 20. 00:17
 8/12 anonim válasza:
81%

Nem hinném, hogy hazudik vagy hiszti...de benne lehet az, hogy annyira koncentrál arra hogy gumi és akkor nem 100%-osan jó, hogy tényleg azt is érzi. Ezzel meg nehéz mit kezdeni :)


Egyébként én is emiatt kezdtem el gyógyszert szedni, bár nálunk le is lankadt. Aztán nuvaringre váltottam. Ha esetleg elkezdenél valamit én ezt javasolnám. Alacsony hormontartalmú, havi egyszer kell vele foglalkozni, mivel hüvelyből szívódik fel így kíméli a májat, hasmenés/hányás nincs rá hatással.

2018. jún. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 évig csináltuk gumival, utána tablettával de csak mert a barátom folyton idegesített a témával, nem szállt le rólam. Hisztizett mint a te pasid. A nőgyógyász is persze rábeszélt a tablettára mert hát neki az a jó ha minden szart rám tukmál. 3 gyógyszerfajtát próbàltam, az elsőnél folyton hányingerem volt, a másodiknál a fejem fájt folyton, a harmadiknál meg nem tudtam benedvesedni. Plusz mind a háromnál voltak közti vérzéseim. A tabletta próbálgatás több mint egy évig ment, mire meguntam, megmondtam páromnak hogy térjünk vissza a gumira. Persze besértődött én meg kiakadtam és életünk legnagyobb vitáját éltük meg. A fejéhez vágtam hogy neki nem is fontos az egészségem, egy önző fszfej és ha nem tetszik neki a rendszer akkor dugjon mással. Nagyon dühös voltam rá és szakítani akartam. Aztán végülis bocsánatot kért, kiengesztelt és igen, visszatértünk a gumihoz. Durex Ultra Thin-t szokott venni, de igazából azt mondja azóta rájött hogy csak a fejében van a probléma...;)
2018. jún. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Carragher_x ***** válasza:
59%
Amelyik nő szerint ugyanolyan érzés óvszerben, annak javaslom, hogy húzzon egy nejlonzacskót a csiklójára és kérje meg a pasiját, hogy így nyalja ki. Ha ugyanolyan érzés lesz, mint zacskó nélkül, akkor minden további erkölcsi alapja meglesz, hogy "hiszti"-nek titulálja a férfi további "rinyálását". :D
2018. jún. 20. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!