Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért van az hogy a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy a nők nyilvánosan nem vallják be hogy szexhianyuk van? Csak adják az állatkert szuzet?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 07:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%

legtöbb nő ilyen, mert jönnének a nyálcsorgató idióták és egyszerűbb burkolni ezt a dolgot, mint pattintgatniuk a sok barmot


továbbá attól, mert valakinek szex hiánya van, nem azt jelenti, hogy akárkivel akárhol akármit vállal


vannak olyan nők akik nem titkolják, hogy dugni akarnak, jó esetben ők sem akárkivel

volt olyan nő aki mondhatni erőszakos módon, vagy inkább zaklató módon lépett fel ilyen téren irányomba, hát ez sem a legjobb dolog, jól nézett ki, de nem passzoltunk és nem akarta megérteni, hogy nem akarok tőle semmit

szóval néha jobb, ha maradnak a burkolt dolgoknál :D

2018. jún. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
mert mindenért levannak ri.b.ancozva és annyira meghatározza az egész gondolkodásmódjukat a megfelelési kényszer és a menekülés a kritizálástól h nem mernek már önmaguk sem lenni, nem h kifelé jelezni a vágyaikat.
2018. jún. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert féreértik...

Ha én nyilvánosan azt mondanám, hogy szexhiányom van, akkor megszámlálhatatlan mennyiségű férfi teremne ott rögtön, és ajánlaná fel a szolgálatait az ügyben. Viszont...a szexhiányomat egy lelki kapcslódás nélküli, semmitmondó szexuális élmény nem orvosolná, akkor inkább maszturbálok, mert annál még az is többet ad. Szóval a nők máshogy működnek, legtöbb esetben a mi szexhiányunkat a testi kielégülés nem mulasztja el, csak akkor ha lelki kielégüléssel párosul.

Így fölösleges reklámozni, mert utána meg nem győzzük magunkról levakarni az idiótákat. N/30

2018. jún. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%

Mert otthon van valakim akinem ha mondom akkor segít rejta xd plusz a nők nem itt fognak pasizni! Xd mivel havalki itt ki írja hogy sexhiánya van az oldal 90%-a rá ér hogy: *debil hang* ehe zsia! -w- én dugnálak! ;)


És ezt semelyik értelmes nő nem akkarja!xd ;)


20/L

2018. jún. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
3%

Én nem szoktam eltitkolni. Hadd menjen.

Szerintem egy férfi, aki igazán férfi ezt megérzi egy nőn.

2018. jún. 12. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Milyen az az állatkert szűz?:D

Én odatolom az uramnak a puncim,ha úgy van.Na de most egy idegennek random az utcán nem mondom,hogy héjjj kell egy alapos döngetés.:DY

2018. jún. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak képzeld el a szituációt...

Egy nő, Móricz Zsigmond körtér, villamos megálló. Egyszercsak felkiált, hogy hú, de rég dugott már meg valaki.

Életszerű?

Mi nők nem a nemi szervünk által vagyunk irányítva

Nektek az az elsődleges, hogy a farkatok jól érezze magát. A legtöbb nő viszont érzelmeken alapul. Ha van valakije, akihez érzelmek kötik, hidd el, vele közli, hogy bizsereg a nuni, de azt sem így direktben, hanem amúgy nőiesen.

Minket szocializáltak gyerekkorunkban, nem állunk oda a pasi elé és mondjuk, hogy “nyald ki a lukam, apjuk”...

2018. jún. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem igy nyilvános helyen.

De pl ha beszelgetsz valakivel

2018. jún. 12. 10:37
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Kivel? Közeli bartátnőkkel beszélünk néha ilyesmiről. Ha van pár, akkor természetesen vele is. Haveri társaságban már csak viccelődve tudom elképzelni. Idegenekkel pedig egyáltalán nem. Mi köze ehhez bárkinek?
2018. jún. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!