Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mellfájdalom a honaljaknál,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellfájdalom a honaljaknál, és a cici felett (mellkhasi részen) Ez lehet a gyógyszertől?

Figyelt kérdés
Újat, erosebbet szedek 2 hónapja az első honapban nem figyeltem hogy oszinte legyek, de a masodikban egesz honapban erzekeny és enyhe fajdalom van benne ket oldalt a kulso reszeken, holnap szedem be az utolso szemet a levelbol utana nem fogom tovabb szedni mert nekem ennyit nem er, de erdekelne hogy lehetseges hogy ettol van valoszinuleg elmulik ha befejezem a gyogyszer szedest? A noverem megtapintotta 2x is a mellem azt mondta o nem erez benne semmit, nem orvos viszont o tudja hogy hogyan kell onvizsgalatot csinalni raadasul azt is mondta h tapintott mar olyat akinek volt daganata. 2 eve szedek gyogyszert, az utobbi 2 honapban ra tertem egy erosebbikre orvos tanacsara mert barnaztam a gyengebbiktol.

2018. jún. 7. 11:12
 1/3 A kérdező kommentje:
A “honaljaknal”-t ugy ertem hogy azon az oldalon, tehat mindket mellem kulso reszen ahol a karom van
2018. jún. 7. 11:17
 2/3 A kérdező kommentje:
Illetve kerestem olyan kepet ahol szembol abrazoljak a mell felepiteset h meg tudjam nezni hatha ott esetleg izom van es csak az faj (nem sportolok) de nem talaltam csak oldalrol.
2018. jún. 7. 11:21
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem bántásképp, de ha a nővéred is megtapogatta, aztán kijelentette, hogy ő nem orvos akkor mit vársz tőlünk?

Menj el orvoshoz, mert ez komolyabb bajt is sejthet, keress rá, ha már lusta vagy időpontot kérni és az internettől várod a csodát.

2018. jún. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!