Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyen hamar érezhetek mellfájd...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen hamar érezhetek mellfájdalmat?

Figyelt kérdés
Március 7-én kezdtem el a fogamzásgátló tablettát (Jangee 3mg/0.02mg)szedni, a menstruációm első napján. Azóta nem múlt el a mellfájdalmam és nagyon feszül, érzékeny nehezedik, mintha izomláz szerű fájdalom lenne. Szerintetek ez normális ilyen hamar a gyógyszer hatására? Volt valakinek még ilyen vagy hasonló? Várom a tapasztalatokat a gyógyszerről, illetve előnyeiről, hátrányairól! :)

2017. márc. 13. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze. Majd szép lassan hozzászokik a szervezeted a gyógyszerhez, ez azért időbe telik :)
2017. márc. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Ugyanez a gyógyezert szedem négy hónapja én is.

A mellfájdalom nekem egész első hónapban jelen volt. Majd megjött a menstruációm és azóta nincs ilyen.

Első hónap közepéig barnafolyásom volt meg hányingerem de ennyi

Csak jót tudok mondani a gyógyszerről. Második hónaptól semmilyen mellékhatásom nincs. Ugyanúgy érzem magam mint mikor nem szedtem.

22N

2017. márc. 13. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*illetve menstruáció szó helyett megvonásos vérzés. Nem tudom megszokni ezt bocsi :)
2017. márc. 13. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat! Meg irhattok nyugodtan. Egyebkent 3 napja faradekonyabb vagyok,illetve szedulok is. Gondolom ez is enyhul majd. Mar alig varom,hogy ne fajjon a mellem, mar elviselhetetlen, sportmelltartot kell hordanom... :)
2017. márc. 13. 14:49
 5/5 anonim ***** válasza:

Mivel ez a hormon a szervezetednek új, meg kell szoknia. Ezért tapasztalsz mellékhatásokat, de ezek el fognak múlni az első három levél alatt.

20N

2017. márc. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!