Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A barátommal megszakításos módszerrel védekeztünk, időben kiszállt, de a biztonság kedvéért vettem be esemény utáni tablettát. Van esély rá, hogy mégis terhes vagyok? A tablettát 2 napja vettem be és még semmi vérzés nem volt tőle. Nagyon félek, hogy esetleg terhes vagyok, mert egyáltalán nem hiányozna egy gyerek. Légyszi normális válaszokat írjatok kötekedés helyett, mert most elég a bajom. Köszönöm.

2018. jún. 6. 18:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz,a tabletta sem nyújt 100%-os védelmet.
2018. jún. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Nagyon félek, hogy esetleg terhes vagyok, mert egyáltalán nem hiányozna egy gyerek."

Igen, persze. Aki ezen a véleményen van, az nem enged a közelébe csupasz farkat...


Csekély a terhesség esélye, de aktus után 3 héttel csinálj egy tesztet, az a biztos. Az esemény utáni tabletta akár fél évre összezavarhatja a ciklusodat, úgyhogy ne csodálkozz, ha összevissza fogsz menstruálni.

2018. jún. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NDSM ***** válasza:
100%
Kicsi eséllyel lehetsz terhes, de miért nem húztatok gumit? Könyörgöm minden utcasarkon beszerezhető és nem kell idegeskedni meg esemény utáni tablettát szedni, ami felborítja a menstruációdat is.
2018. jún. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

'megszakitasos modszerrel vedekeztunk'

a megszakitas nem minosul vedekezesnek!

ha ennyire nem akarsz gyereket miert nem vedekeztek normalisan?

2018. jún. 7. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Annyi módszer van a védekezésre. Vagy vesztek óvszert, vagy szedsz gyógyszert stb.. Nem értem valakik miért szeretnek oroszrulettezni, ez nem fogamzásgátlás amit csináltok. Az előváladékban is lehet hímivarsejt, és nem is mernék óvszer nélkül szeretkezni csak úgy... Most meg itt parázol azon, hogy mi van ha terhes vagy, tökre megéri enni az ideget miatta.
2018. jún. 7. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!