Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lehetek terhes?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Tegnap egyutt voltunk a párommal óvszerrel , es miután elment meg folytattuk, de lehet hogy mikor lankadt akkor kifolyt. De mikor befejeztük akkor ra feküdtem, es lehet hogy akkor folyhatott ki. Az ovszeren kívül nem lattuk bar, de az óvszer elejében, a gyurunel is volt sperma. Nem vagyok benne 100% hogy nem-e lehet baba.

Előre is köszönöm a válaszotokat:)


2018. jún. 1. 04:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1.) Nem lehet-e...

2.) Ha így volt, akkor nem valószínű. Mindenesetre szép példát adtál arra, hogy a gumióvszer statisztikája miért nem 100%-os a gyakorlatban, illetve hogy mit jelent az, hogy nem tökéletes alkalmazás.

Amíg a pénisz merev, és az óvszer nem csúszik le, addig véd. A kívülről a puncidra került sperma nem okoz terhességet, a spermiumok nem "másznak be".

2018. jún. 1. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Te is tudod, hogy az óvszert nem így kell használni. Elélvezés után egyből ki kell húzni. Az esély persze baromi kevés. De miért nem tudjátok megfelelően használni?
2018. jún. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogyan kell használni az óvszert.

Tudom hogy elelvezes utan ki kell húzni. Masreszt meg merev volt mikor kihúztuk.

Emberek! Ezen az oldalon mindig mindenki a kioktato kommentjeivel jon, senki se csinált semmilyen hülyeséget?

En ha válaszolok valakinek normálisan teszem. Gondolom vissza fele is működne, ha az emberek intelligensebbek lennének.

2018. jún. 1. 18:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon kicsi rá az esély, szinte semmi.
2018. jún. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm utolsó! ☺
2018. jún. 3. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!