Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány százalékos védelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány százalékos védelem?

Figyelt kérdés
A Durex Fell Thin hány százalékos védelmet nyújt?

2018. máj. 27. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
97.46%
2018. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát, így maga az óvszer alapvetően 95% körüli, a legbiztonságosabb módszer a fogamzásgátló mellett/után, elektronikusan tesztelve vannak, nincs rajta lyuk meg semmi, csak figyeld, hogy nincs-e lejárva. Mivel az összes óvszert ugyanúgy tesztelik, igazából az olcsóbbak is ugyanolyan jók, csak nincs akkora nevük. Ha nem műkörömmel/foggal bontod ki és jól rakod fel, elvileg baj nem lehet.
2018. máj. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Értem,köszönöm:)

Egyébkéént,még egy hülye kérdés ':D

Hogy kell feltenni az óvszert? ':D

1 hét múlva végre lefekszünk a barátommal,de Ő csak azt mondta hogy csak simán fel kell tenni aztán ennyi mehet is. De én úgy hallottam hogy ennek is megvan a technikája,és nem mindegy hogy tesszük fel. Bocsánat a hülye kérdésért ':D

2018. máj. 27. 17:45
 4/6 anonim ***** válasza:
Mihez képest hány százalék?
2018. máj. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem hülye kérdés, jó, hogy valaki fel meri tenni, mert ezt fontos lenne mindenkinek tudnia. El kéne mondani minden felvilágosító órán, mert ezek a fontos dolgok.


Óvatosan kell kibontani. Megfogod az ondótartályt (kis hólyag a közepén, észre fogod venni), hogy kimenjen belőle a levegő, és végig fogod, miközben görgeted le az óvszert a merev péniszen. Azt is látni fogod, merre kell, mert a másik irányba nem igazán engedi. Miután legörgetted, vissza kell húzni a fitymát a makkra, hogy legyen egy kis mozgástere, és újra legörgetni. Ezt az utóbbit nem mindig csináltam így, igazából nemrég tudtam meg, hogy így kell, de ez a hivatalos. Persze, ha ezt kihagyod, csaknem reped szét.

Nem tudom, barátod is szűz-e még, mert ha nem, azért hagyd rá. Meg szerintem egyébként is, maximum ellenőrizd.

2018. máj. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Egyszer már lefeküdtünk óvszer nélkül,igen,most mindenki nyugodtan megkövezhet. Felelőtlenség volt,de a lényeg hogy nem lettem terhes.

Neki is az volt az első,de ugye mivel nem használtunk gumit ezért szerintem Ő se tudja hogy hogy kell feltenni. Ő csak azt mondta hogy óvatosan kinyitjuk aztán csak simán rá kell húzni.De azért valamennyire félek,hogy elmegy és mivel rosszul van feltéve ezért valamilyen módon belém is kerül.

2018. jún. 1. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!