Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Folyamatos a védelem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Folyamatos a védelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok ! Elég furcsa kérdésem lesz. Arra lennék kiváncsi, hogy én 6 éve szedek fogamzásgátlót, és olyan nincs ugye ,hogy a tabletta egyszer csak nem hat már. Mert egy éve nem voltam együtt fiúval és az utóbbi két hónapban lett valakim akivel szexeltem, a tablettát ugyanugy szedem nagy gondossággal, nem feljetem el bevenni. Csak, hogy nemtudom, mivel ilyen sok ideje szedem, nehogy egyszercsak eleg legyen a szervezetemnek és ne védjen :/


Köszi a válaszokat



2018. jan. 2. 08:29
 1/2 anonim ***** válasza:

Hogyha nem tapasztalsz Ciklus zavart akkor nincs gond

Ha már gyógyszer mellett is sokat késik vagy össze-vissza jönn meg akkor van gebsz

Pl én jövöhéten megyek dokihoz

Mert december 12.én volt meg egy hétig. Ès december 31.én megint megjött.

Sőt volt olyan is h 18napig erős vérzésem volt.

Ugyanazt a gyógyszert kezdtem el szedni mint terhesség előtt sose volt gond.

Most meg nagyon bekavart.

Így nem is merünk gumi nélkűl szexelni.

23N

2018. jan. 2. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia ! Nem semmit nem tapasztaltam, múlt hónapban is tesztelem a biztonság kedvéért, de akkor még nem el bennem a párom, de ebbe a hónapban igen. De semmi változást nem tapasztalok, ugyanugy érzem magam meg minden.
2018. jan. 2. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!