Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő után engedtétek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után engedtétek?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló elkezdése után mennyi idő telt el

amikor már engedtétek hogy a párotok belétek élvezzen?


Én a menstruáció első napjától kezdtem, tehát első szemtől védett voltam. Azóta beszedtem gond nélkül 2 levelet. Hétfőn kezdem a 3.levéllel. Szerintetek mostmár nyugodtan belém élvezhet a párom?


2018. máj. 25. 22:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

"Én a menstruáció első napjától kezdtem, tehát első szemtől védett voltam. Azóta beszedtem gond nélkül 2 levelet. Hétfőn kezdem a 3.levéllel. Szerintetek mostmár nyugodtan belém élvezhet a párom?"

Ember, megválaszoltad a saját kérdésedet... Az első szem óta beléd élvezhetett volna a párod. Ugyanis az első szemtől véd.


Mi az első levél alatt használtunk kiegészítő védekezést, mert a doki ezt javasolta. Utólag már látom, hogy felesleges volt, mert az is az első szemtől védett. De biztosra akartam menni.

2018. máj. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, tudom, de nem éreztem magam teljesen biztonságban 1-2 szem gyógyszer után. :)


Köszönöm a választ.

2018. máj. 25. 22:12
 3/6 anonim ***** válasza:
36%

Én úgy tudom hogy 1 hét után teljesen hat. Mi úgy csináltuk és minden rendben volt

Csak időt pazaroltatok

2018. máj. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nembaj, így mostmár nem fogok parázni. :)
2018. máj. 26. 11:34
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Anno mi is 1 hetet vártunk a párommal mielőtt bele élveztem. Nem volt semmi gond :) Hajrá! ;)
2018. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Mi 1 hetet vártunk anno, és nem volt semmi gond. :)
2018. máj. 26. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!