Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Létezik olyan, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan, hogy valaki ténylegesen nem bírja a gumit?

Figyelt kérdés
Nem arra gondolok, amikor a pasi (vagy sok esetben a csaj) kitalálja, hogy nem elég kényelmes / élvezetes stb, hanem amikor tényleg nem képes a srác gumiban szexelni, mert nem marad állva, vagy ahol valami más fizikai reakció miatt nem képes gumiban maradni (a latexallergián kívül)

2018. máj. 23. 19:09
 1/8 anonim ***** válasza:
65%

Férfi hazugság...egy idő után önhipnózis és működik...

Én pasiként nem szégxellem a gumit..és nincs is véletlen gyerekem mint minden huszonévesnek...

Mert mindenki a generációmból véletlenül lett apuka és jönnek kölcsönkérni hozzám...

Óvjátok a becsületeteket...húzzatok gumit mert a mai világba gyereket szülni....

2018. máj. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nőként egyetértek. Nagyon sok pasit ismerek, aki erre hivatkozva nem akar, vagy egyenesen nem hajlandó gumiban csinálni mondván, hogy lelankad, nem érez semmit stb. Pedig pont , hogy neki lenne nagyobb érdeke, mivel onnantól, hogy megvan a baj, nincs beleszólása hogy apa lesz-e vagy nem. Na meg ugyanúgy elkaphat bármilyen betegséget, mint ahogy ő átadhatja..Úgy látszik, sok a felelőtlen ember.
2018. máj. 23. 19:48
 3/8 anonim ***** válasza:
64%

Ez nem becsület kérdése. Legalább két eset eszembe jut:


- van aki allergiás az övszer anyagára vagy a bevonatára, elméletileg gyártanak olyan óvszert amit ők is használhatnak, de nincs minden sarkon

- igenis létezik olyan pszichológiai korlát ami gondot okozhat, nekem 10-ből 9-szer lelankad, a maradék egy esetben pedig alig érzek valamit


Nem én választottam, hogy így legyen, marhára égő is, hogy lelankad, de ez van.


Ennek ellenére nem dugok felelőtlenül, a kapcsolat elején inkább megoldjuk kézzel/szájjal a dolgokat. Később meg más módszerre váltunk.


A lényeg, hogy igenis van akinek ez gondot okoz, de az még nem jelenti azt, hogy akkor ő gumi nélkül dug.

2018. máj. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

# 3-as, itt elsősorban azokra gondolok, akik ezzel a szöveggel próbálják rávenni a barátnőjüket, hogy hadd tegye már be gumi nélkül, majd úgyis kihúzza, miközben nagyon jól tudja, hogy a csaj nem szed fogamzásgátlót, és mást (pl pesszárium, spirál) sem használ. Na meg ha direkt bűntudatot akar kelteni a nőben ha az nem akar lefeküdni vele gumi nélkül. Sajnos sok példát tudnék mondani erre.

Egyébként latexmentes gumit pl a DM-ben lehet kapni (LifeStyles Skyn) ,barátommal is ezt használjuk, és teljesen bevált, de a Tescoban is láttam már latexmentes Durexet

Amúgy nem lehet, hogy a te esetedben a mérettel lehet gond és azért olyan rossz érzés?

2018. máj. 23. 21:06
 5/8 anonim ***** válasza:
93%
Létezik, valszeg lelki oka is lehet de én latex allergiás is vagyok. Egy barátnőm van, vele nagy eséllyel nem fertőzzük egymást, de idegennel necces lenne.
2018. máj. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kispotzak ***** válasza:
100%

Az, aki rögtön rávágja, hogy ó, nekem gumiban nem megy, majd kihúzom időben kicsim, na az hiteltelen, és rögtön közölném vele, hogy figyu, azért próbáljuk ki, mert anélkül meg nekem nem megy :)

Viszont ahogy az egyik hozzászóló írta, igenis van olyan eü és/vagy pszichés probléma, amikor gumiban lelankad. Ez azért egy elég egyértelmű dolog, nem olyasmi, amit megjátszik a srác :) illetve inkább :( , hiszen neki tényleg kellemetlen (viszont ugye pozitív, h nem átverni akar).

2018. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A barátommal ez volt. Mindig nagyon keményen csináltuk, hogy érezzük mindketten.

Rávenni nem akart semmire. Egy-két évvel később tök más okból gyógyszert kezdtem szedni.

2018. máj. 24. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én. Egyszerűen olyan alakú a farkam hogy nem gyártanak megfelelő gumit rá.
2018. máj. 24. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!