Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek után van rá esély hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van rá esély hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Pénteken lefeküdtem a barátommal,nekem ez volt az első alkalom,neki már nem,védekeztünk,de az óvszer kiszakadt,nagyon pánikba estem és elszívtam 2 nap alatt 2 doboz cigit,meg megittam vagy 2l kávét,forró vízbe fürödtem,és vasárnapig nem ettem,viszont szombat este (kb 26 órával az aktus után) bevettem egy 72 óráb tablettát,de kétségbeesésem miatt vasárnap anyum fogamzásgátlójából is bevettem 2dbt,nagyon félek még mindig,anyumnak nem merem elmonani..lehetek ezek utan terhes? 17/L
2018. máj. 21. 14:17
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Azert kiegnek ha anyukad tablettai kozul a placebo tablettakat szedted volna be:D

Egyébként én megtudlak érteni, amikor 16 évesen először pettingeltem azt hittem teherbeestem és utána kb 10 napot késett a menzeszem az izgalomtól!

19 évesen meg lejött a gumi a páromról és mivel ovum napján csinaltuk en is vettem be eseményutánit csak én a 120 órásat ( mégdurvább hormon defekt) most 21 éves vagyok. Azelőtt sose volt semmi bajom amikot megjött viszont azóta a pms tüneteim nagyon vadak és a menstruációs görcsein is erősek... megtanultam egy életre a magyarokistenét.

Irass fel egy fogamzásgátlót és nem fogsz ennyit parazni. Vagy a baratodnak kuldj oktatovideókat az ovszerhasználtról. Vagy menj biztosra és húzd fel te neki.

2018. máj. 22. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha valaki jól használja a gumit, az NEM tud kiszakadni. Anyudnak meg evidens, hogy feltűnik, hogy hiányzik tabletta, ez nem csak cukor, minden szem számít (a placebokat kivéve). Ekkora marhát, szent egek...
2018. máj. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!