Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ezek után van rá esély hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után van rá esély hogy terhes legyek?

Figyelt kérdés
Pénteken lefeküdtem a barátommal,nekem ez volt az első alkalom,neki már nem,védekeztünk,de az óvszer kiszakadt,nagyon pánikba estem és elszívtam 2 nap alatt 2 doboz cigit,meg megittam vagy 2l kávét,forró vízbe fürödtem,és vasárnapig nem ettem,viszont szombat este (kb 26 órával az aktus után) bevettem egy 72 óráb tablettát,de kétségbeesésem miatt vasárnap anyum fogamzásgátlójából is bevettem 2dbt,nagyon félek még mindig,anyumnak nem merem elmonani..lehetek ezek utan terhes? 17/L
2018. máj. 21. 14:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Elég lett volna bevenni egy fogamzásgátlót alaposan elolvasva a használati utasítását, nem kéne ilyen módszerekkel tönkretenni a szervezetedet.
2018. máj. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
86%
Hát te nagyon hülye vagy... Már bocs. A fogamzásgátló erre egyáltalán nem való. Most tök jól bevittél vele egy csomó hormont az esemény utánin kívül FELESLEGESEN. Viszont a szervezetedet ez borzasztóan fel fogja borítani. Készülj fel rá, hogy összevissza fogsz vérezni hónapokig. Akinél meg kiszakad a gumi, az nagyon béna. Tanítsd meg rendesen használni.
2018. máj. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Ja és nem, nem lehetsz terhes. De számíts egy csodás kis hormonbajra az elkövetkező hónapokra.
2018. máj. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem leszel terhes, de van két dolog, amiről beszélnünk kell.

Az egyik, hogy anyád úgyis észreveszi, hogy 2 tablettája hiányzik, tehát rá fog jönni. Készülj fel, hogy lesz egy beszélgetés.

A másik, hogy mondd már el, hogyan szakadt ki az óvszer? Ha a fejemre húzom, akkor se szakad ki! Ugye nem is volt gumi nálatok... Így szokott lenni. A franc se készül arra, hogy ez lesz, csak ölyan izgalom jön, aminek nem lehet ellenállni. A barátod tudja, mit izgulsz össze? Legalább ő is be van szarva? Legyen ez jó lecke, és holnap reggel vegyen két doboz gumióvszert.


A cigiről le kéne szoknod, nagyon rossz szájszagod van tőle, amit te nem is érzel, a bőrödet csúfítja, és olyan betegséget kaphatsz tőle, ami az életedet megkeseríti. Hólyagrákot okoz. A többi mesterkedéseden jót mosolyogtam!

2018. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
86%

Persze. Vegyél még be egy doboz altatót, meg egy doboz xanaxot, és tuti nem leszel terhes.

Normális vagy???

2018. máj. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szedj te fogamzásgátlót ennek elkerülèsére..... nem vagy valami felelőség teljes 17 évesen. Elég lett volna az esemény utáni.... ha véletlen sikerült volta teherbe esni akkor is jól tönkre tetted volna a gyereked szervezetét.... ha ennyire parázol még ne szexelj. Anyukàdnak meg màr régen kellett volna szólni, hogy milyen számdékod van és most akkor nem lennél ekkora szarban....
2018. máj. 21. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Tudom,nagyon nagy hiba volt,főleg még utána beszedni azt a 2 fogamzásgátlód de nagyon meg voltam ijedve,mivel akkor veszrettem el a szüzességem,és ő sem volt még valami tapasztalt..és volt óvszer az nélkül bele se mentem volna..csak a pánik miatt mindent elkövettem amit tudtam és nem foglalkoztam a következményekkel
2018. máj. 21. 14:42
 8/12 anonim ***** válasza:
72%
Mi is mindketten szüzek voltunk az első szex alkalmával. Mégis tudtuk rendesen használni a gumit. Anyud szedi a fogamzásgátlót? Ha igen, vele is jól kicsesztél. Dugás helyett ideje lenne olvasgatni, mert fingod nincs a védekezési formákról, meg úgy önmagában a szaporodásról sem.
2018. máj. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem vagy biztos benne akkor még nem állsz rá készen. Ne szexelj így..... anyukádnak meg még most szólj szerintem. Ő jobban meg tud nyugtatni, remélem azért fel is világosít ha már eddig nem tette meg esetleg.
2018. máj. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 tamas85hmvhely ***** válasza:
66%

Ha az esemény utánit bevetted, akkor semmi gond nem lesz! Az ilyen esetekre találták ki! Ezért is esemény utáni a megnevezése. Mellékhatásai lehet, hogy pár hónapon keresztül elkísérnek még, mint amit fent is írtak. Abban akkora adag hormon van, hogy talán még egy szarvasmarhának is megfelelő lenne.

Anyukád fogamzásgátlóját, hogy bevetted azzal igazából nem csináltál semmit. Ennyi erővel bevehettél volna egy szőlőcukrot vagy egy mentolos cukrot is! :-)

A többi folyamat, amivel sokkoltad magad, az nem befolyásol semmit. Csak az egészségeden sem javít! :-)


Javaslat: Látogass meg egy nőgyógyászt és írass fel gyógyszert! Az a legbiztosabb (persze ha rendesen szeded!!!).


Remélem tudod, hogy az esemény utáni tablettát félévnél sűrűbben nem ajánlott alkalmazni!!! Az nem rendszeres megelőzési célokra van kifejlesztve, hanem végszükség esetére.

Anyukádnak meg ha szedi a gyógyszert úgyis fel fog tűnni, hogy hiányzik belőle kettő. Mert ha rendesen megnézted, akkor be van számozva, vagy a napok vannak jelölve a levélen. Jelentősége persze ennek sincs, mert így két tablettával kevesebbet vesz be és ennyi.

2018. máj. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!