Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most mi a helyzet igy? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi a helyzet igy? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Kb 1 hónapja volt egy kis baleset az óvszerrel, akkor vettem be 72 órás tablettát, azóta már megjött normálisan akkor amikor kellett. Viszont ennek már 9 napja és mégis még megvan, vagyis ilyen mint amikor utolso napokon kevés menstruácio még van de az már barnásabb nem pedig piros, ilyen pecsétlő vagy nem is tudom igazán elmagyarázni. Viszont abban az 5-6 napban amikor amúgy is meg szokott lenni a szokásos volt a menstruáciom. A lényeg, hogy nem tudom, hogy lehetek e terhes így vagy nem? Hànyingerem is van folyton de az lehet a belső feszültségtől, hogy nem tudom mi van. Akarok venni tesztet, de leghamarabb kedden tudok. Attol is tartok, hogy talán spontán vetélésem van, de annak meg lehet a vérmérgezés a következménye ha nem tisztulok ki és egyre inkább félek, de amég nem tudom hogy terhes vagyok e addig orvoshoz se akarok menni ezzel mert csak hülyének nézne. Segítsetek kérlek.

21/L



2018. máj. 20. 14:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a 72 órás ilyen, teljesen felborítja a hormonháztartásod. Kedden vegyél tesztet, hogy megnyugodj, hogy ilyesmi problémád nincs. Ha a következő menstruációddal is probléma lesz (a tabletta utáni elsőnél ez a vérzéshossz nem meglepő) akkor viszont muszáj lesz dokihoz menni. Kitartást kívánok!
2018. máj. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tabi annyi hormont tartalmaz, hogy kis túlzással utána fél évig MINDEN normális.
2018. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Igen tudom, hogy nagyon sok hormon csak sajnos nem vettük észre, hogy kilyukadt az óvszer csak akkor, amikor már késő volt. A hányinger is lehet a 72 órástól? Vagy az már a stresszelés esetleg?
2018. máj. 20. 18:37
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A hányinger is tőle van.
2018. máj. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!