Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Teherbe eshet ennyitől a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teherbe eshet ennyitől a barátnőm? (szerintem biztos nem)

Figyelt kérdés
Tegnap óvszer nélkül bedugtam párszor (2-3x) és kihúztam de csupán ennyi. Több napja nem is élveztem el és így a csőben sem maradt. Szerintem nem lehet ennyitől, mert valaki a kihúzós módszerrel csinálja rendszeresen. Köszönöm a normális válaszokat!

2018. máj. 19. 00:43
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon kicsi az esélye, főleg, ha nincs sok előváladékod, és a ciklus biztonságos napján csináltátok. De miért kockáztatsz még ilyen kicsit is?
2018. máj. 19. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Második napja fejeződött be a ciklus
2018. máj. 19. 00:51
 3/10 tamas85hmvhely ***** válasza:
100%
Nagyon kevés az esély a terhesség kialakulásának, majdnem nulla, de mint tudjuk ilyen nincs. Ne aggódj!De azért máskor valami védekezési megoldást javasolnék a biztonság kedvéért! :-)
2018. máj. 19. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha merevedésed volt, termelődött előváladék is, abban már lehetnek spermiumok.

Nagyon valószínűtlen, hogy ennyitől teherbe esett, de nem lehetetlen.

Védekezzetek, vagy ne tedd be!!!

2018. máj. 19. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
29%
A havi vérzés után kb. 5 napig biztonságos a szex
2018. máj. 19. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

Több napja nem is élveztem el és így a csőben sem maradt.


Ennél a módszernél nem is a tegnapi maradék szokott problémát okozni. Hanem az aznapi izgulos cseppek.

2018. máj. 19. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Izgalmi állapotban termelődik előváladék. Én se mennék nyugodt, hiszen senkit nem fog vigasztalni, ha barátnőd beleesik abba a 0,0001%-ba.
2018. máj. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
23%
A 0,0001% (egymillióból egy) miatt nem érdemes riogatni senkit!
2018. máj. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintem nem lehet ennyitől, mert valaki a kihúzós módszerrel csinálja rendszeresen."


De, pedig előfordulhat!


És aki meg így csinálja rendszeresen, az nagyon vakmerő, és bármikor elhagyhatja a "szerencséje"....

2018. máj. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Buran ***** válasza:
100%

Az előváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat, amitől bizony teherbe lehet esni.


Hidd el, nem érdemes kockáztatni, mert bár minimális az esély, azért egy terhességgel nem érdemes játszani.

2018. máj. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!