Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ennyitől lehet megvonásos vérzés?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyitől lehet megvonásos vérzés?

Figyelt kérdés
Igazából még én magam sem hiszem el hogy hogy lehetett ennyi eszem. Párommal pár hónapja megbeszéltük hogy ebben a hónapban abbahagyom a fogamzásgátlót. Meg is jött a vérzésem, viszont mivel mindig 3 havis receptet kaptam így ott volt a következő levél az asztalon.Annyira pörög mostanában minden hogy nem figyeltem és beszedtem a következő levélből 3 szemet. 4. napon a párom kérdezett rá hogy akkor már élesben mennek a dolgok igaz? És akkor esett le hogy mennyire figyelmetlen voltam....:( A kérdésem az lenne hogy ettől. 3 szemtől megint meg fog jönni vagy elég ha többet már nem szedek be?
2017. nov. 22. 15:38
 1/4 A kérdező kommentje:
És még mielőtt megkapnám nem azért szedtem tovább mert nem akartam abbahagyni hanem mert tényleg nagyon zűrös volt az utóbbi egy két hét és konkrétan a naptarambol éltem hogy mikor mit kell csinálnom oda pedig be volt írva mert az ilyeneket jóval előre beugrom hogy sose felejtem el,amikor pedig megbeszéltük még nem töröltem az emlékeztetőt.
2017. nov. 22. 15:40
 2/4 anonim válasza:
Elvileg nem lesz megvonasos verzesed, mivel altalaban 7 nap kell mire beepul a szervezetedbe. Ezert is tanacsoljak, hogy ha valtasz, vagy kihagyas utan kezded ujra, akkor az elso 7 napban alternativ vedekezes is kell.
2017. nov. 22. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. nov. 22. 23:22
 4/4 A kérdező kommentje:
Valóban nem jött meg, viszont barnazok. Ez ilyenkor normális?
2017. nov. 25. 12:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!