Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » El tolhatom-e igy a megvonásos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El tolhatom-e igy a megvonásos vérzest?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Azt szeretnem kerdezni, hogy fogamzasgatlo tablettával el tolhatom-e ugy a megvonásos verzest, hogy annyi nappal tovabb szedem a gyogyszert ahány nappal el akarom tolni a vérzest? 3 napról lenne szó. Valamint a vedettsegbe ez bele szol? Vagy ugyanugy védett vagyok?

Koszonom előre is annak aki válaszol!



2017. aug. 22. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
a sajat szervezetednek teszel vele rosszat, ha tulnyomatod a hormonokat. bar TALAN egyszer +3 szem belefer, csak az a baj ezekkel az egyszeri alkalmakkal, hogy szinte mindig rendszer lesz belole... es ha nem az eloirasoknak megfeleloen szeded rendszeresen a fog.gatlot, az tobbet art, mint hasznal. miert akarod amugy eltolni? az nem magyarazat, hogy most szex miatt pl. pont igy jon ki...van olyan, hogy varni kell, nem lehet minden ilyen alkalommal jatszadozni az eltolassal..
2017. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, eltolhatod és ugyanúgy védett leszel. Csak később jön majd meg. Ezzel azonban csínján kell bánni, nehogy felborítsa a hormon háztartásod, de biztos meg van az oka, hogy el kell told menzi időpontját. :/
2017. aug. 22. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat. 8 honapja szedem Es soha nem csinaltam meg ilyet egyszeri alkalom lenne hisz tudom en is hogy ez nem játék!
2017. aug. 22. 15:32
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkabb hagyd ki az adott havi verzest azaltal, hogy nem hagysz szunetet. Ha napot akarsz valtoztatni, akkor csak ugy lehet ha elobb vetsz veget a 7 napos szunetnek.
2017. aug. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
41%
Akinek ennyi sze van, annak nem is adnék tablettát!
2017. aug. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Utolso válaszoló, nem csodalom a 21 százalékodat amikor igy irsz ide.kepzeld el a gyogyszerem is irja hogy igy el lehet tolni csak gondoltam meg kerdezem hatha valakinek tapasztalata is van vagy véleménye. Neked meg ha ennyi eszed van, hogy nem tudsz normalisan irni akkor ne irj ide.
2017. aug. 22. 17:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok. Hogy döntöttél, eltoltad a menzid? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, hogy gördülékeny volt - e, nekem is sajnos lehet, hogy el kellene tolnom... 😕
2017. szept. 25. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!