Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Így nem lehet teherbe esni ugye?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Így nem lehet teherbe esni ugye?

Figyelt kérdés

Barátommal már egy éve megszakításosan "védekezünk" és sose volt semmi baj. Viszont csak úgy elgondolkodtam hogy lehet e olyan hogy mikor szól hogy már érzi hogy lassan elmegy, kiveszi de előtte kijön egy kis sperma belőle? Elvileg nem jöhetne ki ilyenkor de mi van ha mégis?

Ma kellett volna megjönnie ezért gondolkoztam ilyeneken, de holnap biztosan meg fog már. Szeretnék majd gyereket de még nem 18 évesen. Szerintetek van ilyen?


2018. máj. 16. 20:24
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

A megszakításossal lehet gyerek.

Az előváladékában vannak spermiumok és simán megtermékenyülhetsz...

2018. máj. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt így nem vállalnám be,orosz rulett.Miért nem húztok egy gumit?
2018. máj. 16. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
De, simán lehet.
2018. máj. 16. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez a legmegbízhatatlanabb védekezés.
2018. máj. 16. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
49%

De, simán teherbe lehet esni - eddig csak "szerencséd" volt!


De ki tudja, hogy meddig lesz....


Atyám! 18 évesen azért már lehetne több eszed vagy legalább utánaolvashatnál a dolgoknak, mielőtt játékba adod a tested.


Súlyosabb a helyzet a fiataloknál, mint gondoltam és hiába papol az ember, se a 15 éves, se a 18 éves nem érti meg, hogy csak azzal szeretkezzen, akitől a gyereket is bevállalja, ha úgy alakul, mert NINCS 100%-os védelem még gumival sem !

2018. máj. 16. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Előváladékban is lehet sperma (az a kis csöpp amikor felizgul a faszi). Azt nem tudja szabályozni, ahogy te sem mikor vagy jobban nedves.


Szóval ennyi erővel nyugodtan televerhet.

2018. máj. 16. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Azért nem húz gumit mert nem szereti, nem kényelmes de igazából én se szeretem. Régen szedtem fogamzásgátlót csak már abba kellett hagynom. De amúgy sem tudok mit tenni mert nem venne fel gumit sose..
2018. máj. 16. 20:40
 8/19 anonim ***** válasza:

Dehogynem tudsz mit tenni! Pl. nem adod oda magad.


És a gyereket majd felnevelné?

2018. máj. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha szeretnétek gyereket akkor semmi gond. Fiatalon több energiája van az embernek a gyerek után futkározni, bár kevés a pénze, szóval jó ha a szülőkkel olyan a viszony, hogy tudnak nektek segíteni...


Egy barátnőm is addig volt ilyen hányaveti "nem tudok mit tenni" "ügyetlen vagyok a gumihoz" "nem szerete a párom a gumit", amíg el nem kellett mennie abortuszra. A tinikkel mondjuk amúgyis sokkal kegyetlenebbek. Jobban érzik a megvetést. De a lényeg, hogy akkor jött rá: a bajt csak megelőzni lehet, elsikálni nem. Azért nem kívánom, hogy menj keresztűl ezen, mert nagyon megalázó, főleg ha fiatal vagy akkor le is néznek... de van akinél kell hogy fájon az a pofon, hogy értékelni tudja a biztonságot.

2018. máj. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Ha mégis korán hányná el magát akkor egy kicsi beléd megy. De talán nem nehéz ezt kitalálni.
2018. máj. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!