Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mit gondoljak, miert csinálja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoljak, miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Barátommal 5 hónapja leszünk együtt ,de minden hónapban az első kettőt kivéve mindig szakít majd 2nap múlva kiakar békülni és velem lenni. Már nem értem az egészet!

2018. máj. 16. 16:13
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
szakíts vele végleg, nem akar valójában benne lenni a kapcsolatban, ha ilyet csinál
2018. máj. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Inkább hanyagold. Ennek, így semmi értelme.
2018. máj. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Az exem ugyanilyen volt. Nagyon sokat szenvedtem mellette, nagyon szerelmes voltam belé. Sokszor szakított velem, meg a sok kifogás. Berendelt egy másik városba ahol dolgozott, bementem busszal, erre közli bocs most nincs kedvem itt lenni, menjen mindenki haza. Meg volt olyan is, hogy lekéstem miatta a buszt és otthagyott a pályaudvaron, mert a haverjával strandra ment és engem nem is hívtak. Ennél cifrábbakat is csinált, csak úgy kezdődött mint nálad, szakít majd kibékül. Nagyon durva dolgokat csinált ez még semmise volt. Aztán jól otthagyott és kikezdett folyton olyan személyekkel akik hozzám közel álltak. 2 és fél évig ment szinte ez a kavarodàs. A mai napig megdobban a szívem ha meglátom, de az is előttem van, hogy miket csinált velem, mert naív voltam, és csak játékszerként tekíntett rám. Dobd még nem szeretsz belé úgy mint én tettem. Hidd el jobb a nyugodt magány mint a keseredett hazugságok egy olyan személy mellett akinek sose leszel az igazi. Minden egyes bocsánat és esély egy újabb szakítással, sírással végződik.(és nem Miattad)

Ne haragudj,hogy így leírtam a véleményem, de én átéltem ezeket, és ezt még az ellenségemnek se kívánnám ahogy ő kicsinált engem lelkileg.

2018. máj. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!