Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek terhes vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek terhes vagyok?

Figyelt kérdés
A barátommal lefeküdtünk de nem élvezett belém talán előváladék jutott belém. Mekorra az esélye hogy terhes vagyok( az aktus 5-8percig tartott) már egy hónapja történt semmi tünetet nem tapasztaltam a mellem nút meg egy kicsit de ez lehet a serdülőkor miatt is.
2018. máj. 14. 17:19
 1/5 anonim ***** válasza:
60%
50-50% mivel nem védekeztetek. Gratulàlok
2018. máj. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Nem ötven ötven de mindegy.

Szerintünk mi mégis honnan tudnánk. Úgy mégis. Mondjuk legyen 8.75 %.

Esetleg egy teszt többet tudna.

2018. máj. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%

Most komolyan annyi eszed sincs,hogy csinálj egy terhességi tesztet..?

Eszem megáll..megkérdezi,hogy terhes-e..

2018. máj. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
"ez lehet a serdülőkor miatt is." aranyom, mégis hány éves vagy? azt tudtad, hogy ide csak 18 év felettiek írhatnak? másrészről a szex a felnőttek szórakozása, akik már tudják felelősségteljesen, VÉDEKEZÉSSEL művelni. látom, te még erre se vagy képes, utána kiírsz egy hónap múlva egy idétlen kérdést ide. tudod mit? igen, terhes vagy, remélem, segítettem.
2018. máj. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csináltass terhességi tesztet!
2018. máj. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!