Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Mistral tabletta már hat...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Mistral tabletta már hat másfél hét után?

Figyelt kérdés
Először szedek gyógyszert és a menstruaciom első napján kezdtem el beszedni. A beteg tájékoztató azt írja 7 napig kiegészítő fogamzásgátlás. Mindig pontosan ugyan abba az időpontban szedtem be de másfél hét után elment bennem. Lehet ebből baj? Köszönöm a válaszokat elore is
2018. máj. 10. 08:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Hat,igen.
2018. máj. 10. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként a betegtájékoztató ezt írja:


"Ha követi az előírásokat, a fogamzásgátló tabletta már bevételének ELSŐ napjától kezdve védelmet nyújt a nem kívánt terhesség ellen."

2018. máj. 10. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
82%
De miért azután merül fel benned a kérdés, hogy már beléd élvezett? Előtte nem gondoltatok arra, hogy utána kéne nézni, biztos védett vagy-e? Ilyenkor már nem mindegy? Fogamzásgátló szedése mellett amúgy se vehetsz be esemény utánit :D
2018. máj. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Utolsó inkább maradj kussba mert a beteg tájékoztató tényleg azt írja hogy az első szemtől véd ha a menstruacio első napján kezdem szedni. Én meg a 13. szem után voltam együtt
2018. máj. 10. 09:32
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
Igen, így kell ezt. Összefüggő mondatok értelmezés nem megy, de felháborodás az van. Akinek kussba kellene maradni az nem is tudom ki. Miután Jancsika megtöltött nem mindegy mikor véd?
2018. máj. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Tudtommal a fogamzásgátló arra szolgál hogy védjen! Szóval nem értem miről beszélsz:)
2018. máj. 10. 10:20
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudnád nem kérdezted volna meg.
2018. máj. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Te beszélsz baromságokat mi az hogy mindegy ha már beléd ment? Ember gyógyszert szedek nem védekezés nélkül szexelek!!!
2018. máj. 10. 11:31
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ember, te kérdezed meg hogy mikortól véd, miután beléd ment. Ember. Érted az epic failt?

Gondolom nem. Akkor elárulom. A mikortól véd kérdést előtte kellett volna feltenni.

2018. máj. 10. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább dugulj be!
2018. máj. 10. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!