Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Miért nem jött meg a menstruác...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés

Nyolcadik hónapja szedek fogamzásgátlót(Femilux). A menstruációmat május 5.re vártam. Előtte kb 4napig ,tehát olyan május 1től görcsöltem és barnás pecsételő valami volt,nem nevezném folyásnak,ahhiz kevés volt. Most itt tartok ,hogy május 8. van és a barnázás is elmúlt(pár csepp van néha )a görcsölés is és nem igazán értem. A gyogyszert soha nem hagytam ki,hellyel közel pontosan vettem be ,ezalatt az értem hogy maximum 1órás csúszással vettem be. Orvoshoz még nem tudok menni ,mert külföldön élek,és az egyetlen magyar orvos meg nyaral. Teszet csináltam kettőt,negatív lett. Valaki bármi normálisat okosat tud erre mondani ?

22/L



2018. máj. 8. 11:39
 1/6 A kérdező kommentje:
Most nézem egy kettő betűt kihagytam,ez véletlen mielőtt megszólna bárki is :)
2018. máj. 8. 11:43
 2/6 anonim ***** válasza:
46%
Sajnos majd csak orvos...
2018. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát igen :(
2018. máj. 8. 12:41
 4/6 anonim ***** válasza:
33%
Fogamzásgátlót szedsz. Nincs menstruációd, megvonásos vérzésed van. Ha a barna maszatolás a szünetben volt, akkor az volt a megvonásos vérzés. Ergo nincs semmi bajod.
2018. máj. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem kombinált fogamzásgátlóm van,tehát nincs szünetem,ahogy befejeztem a levelet jön a következő. De gondolom ettől függetlenül ugyan úgy minden okés. Köszönöm a válaszod :)
2018. máj. 8. 22:39
 6/6 anonim ***** válasza:
46%
Akkor a placebo szemek alatt. :D
2018. máj. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!