Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A barátom nem engedi, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom nem engedi, hogy szedjem a fogamzásgátlót, mert fél hogy akkor mással is megcsalom. (megszakítással védekezünk) Mit csináljak? Szedjem titokba?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 11:11
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%
Igazából nem értem a barátodat!Mi köze a fog.gátlónak a megcsaláshoz?Ha akarod így is úgy is meg tudod csalni nem kell ahoz gyógyszert szedni!Viszont ha aktív nemi életet élsz és még nem akarsz babát akkor nem árt védekezni!Ezt a barátoddal kéne megbeszélned!Ha a gyógyszert nem engedi akkor óvszer!A megszakítátos módszerrel is teherbe tudsz az előváladék miatt esni igaz kisebb rá az esély. Mindenképpen beszéljétek meg és védekezttek, mert ez így nem igazán biztonságos!
2008. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Hogy-hogy nem engedi? Elvégre a te szervezeted! Ha te úgy döntesz, hogy a kedvéért nem is szeded. Akkor húzzon gumit, mert nem tudom mennyire szeretnétek egy babát? Mert elég nagy a valószínűsége, így egy gyerkőcnek. Előfordulhat az is ,hogy véletlen elfelejti kihúzni . És akkor meg lehet rágni a kefét, hogy na akkor most lesz baba vagy nem lesz baba. De mindenképp üljetek le és beszéljétek meg ezeket a dolgokat, mert ha a szexhez elég érettnek érzitek magatokat, akkor a védekezéshez is annak kell.
2008. okt. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Mondd el a barátodnak,hogy te még nem szeretnél gyereket,és védekezni szeretnél.Ha ilyen barátod van,aki fél hogy megcsalod,szerintem tök mindegy,hogy szeded-e a tabit,így is úgy is féltékeny lesz.

Ha meg nem akar gumit húzni,akkor te írass gyógyszert.

2008. okt. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha a barátod nem engedi, hogy gyógyszert szedj. Egyszerű mondd meg neki, hogy használjon gumit. Ha meg nem akar akkor ne feküdj le vele. Nem értem inkább nevel egy gyereke. Hülye felfogása van. Én egy olyan emberrel aki nem bízik bennem nem foglalkoznék.
2008. okt. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, de mi az, hogy mással IS megcsalod? :)

Gondolom, hogy csak helytelen a megfogalmazás, de azért így kicsit félreérthető :)


Egyébként tényleg felvilágosíthatod, hogy ez nem így működik. (ez kicsit arra emlékeztet, amikor anno a szüleim "nem engedték", hogy a páromnál aludjak - és viszont... mintha nappal nem lehetne megoldani :)


Amúgy meg... bizalom, vagy valami ilyesmi... szóval szerintem először EZT kellene tisztába tenni. Ezzel eléggé megaláz Téged.

2008. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Meg nem is tudom, ez a "nem engedi" nekem olyan furcsa... nem veszi be a gyomrom. Elvégre nem az apád, hanem a barátod. Maximum nem szeretné (de akkor is van ötlete, alternatívája a hogyan védekezzünk-kérdésre!), de semmi joga nincsen megtiltani...

És bizalom, hangsúlyozom! Vagy esetleg van alapja a bizalmatlanságának? (nem mintha közöm lenne hozzá, nem muszáj válaszolnod!) De akármi is van, ez nem csak a védekezésről szól, beszéljétek meg, ha tudjátok, mert így nem sok értelmét látom személy szerint... Most még csak a gyógyszert tiltja meg, holnaptól szóba sem állhatsz hímneművel?

2008. okt. 30. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
100%
Van ismerősöm, aki így védekezett. 2-szer lett terhes.
2008. okt. 30. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Én az első komoly kapcsolatomban 4 éven keresztül így védekeztem (azaz mi így védekeztünk), sosem lettem terhes... Akkor szerencsének tartottam, illetve természetesnek, de ezek szerint akkor... lehet, hogy valami gond van velem? :(( Csak mert most sem megy túl egyszerűen, pedig most nincs megszakítás...
2008. okt. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Háth szerintem beszéld meg ezt vele..miért csalnád meg ? nem bízik meg benned? meg ha meg akarnád csalni igy is ugy is megcsalnád..ezt a megszakításos védekezést szerintem ne folytassátok ,akkor inkább gumi!! unokaöcsém igy lett :)
2008. okt. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Magyarázd el neki, hogy a megszakításos nem védekezési módszer!!!Ha végképp olyan hülye, hogy nem fogja fel, hogy elég csak az előváladék a teherbeeséshez, akkor szedd titokba! Inkább szedd a tabit, mint terhes legyél, mert aki ilyen buta (barátod), az tuti lelécelne, ha megtörténik a baj!
2008. okt. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!