Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek hat már a fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hat már a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés

Holnap fogom befejezni az első levelet. Az orvos tanácsára akarom megvárni a második levél elejét. A ciklusom 3. napján kezdtem el szedni a gyógyszert.

Én az óvszert nagyon kényelmetlennek érzem és szeretnék hétfőn óvszer nélkül szerelmeskedni a párommal. Hétfőn már kezdődik a gyógyszermentes hét.

Véleményetek szerint hat már? (persze még nem menne el bennem)


2018. ápr. 28. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Tájékoztatót elolvasni luxus??! Tudod nem dísznek adják!!
2018. ápr. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Húha tényleg? Na ne mondd... Képzeld el elolvastam és tudom mit ír...de az orvos azt ajánlotta, hogy az első levelet várjuk meg, ha lehetséges. Tapasztalatokat és véleményeket várok nem pedig hülyének nézést köszi :)
2018. ápr. 28. 22:48
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen,már hat!
2018. ápr. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
A doki a biztonság kedvéért javasolta, hogy várjátok meg az első levelet. Ha pontosan kezdted és rendesen szedted, akkor véd, nem lesz gond.
2018. ápr. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!