Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha tri-regolt szedek akkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tri-regolt szedek akkor megtehetem hogy nem tartok szünetet?

Figyelt kérdés

A baj az hogy mikor meglenne pont akkor mennénk nyaralni és nem szeretném ha alatta meglenne. Hogyan lehet ezzel ezt megcsinálni? Csak nem tartok 1hét szünetet és kész? Szedem tovább ugyan úgy? Még soha nem csináltam ilyent.

Léci segítsetek.


2010. jún. 13. 08:17
 1/5 anonim ***** válasza:

A menstruáció késleltetése

A menstruáció késleltetése érdekében a Tri-Regol bevont tabletták szedését szedési szünet nélkül egy következő doboz okkersárga bevont tablettáival kell folytatni. A menstruáció időpontja kívánság szerint eltolható maximum 10 napig (attól függően, hogy hány okkersárga bevont tablettát szed a második csomagból). A meghosszabbított szedési időszak alatt áttöréses vagy pecsételő vérzés jelentkezhet. A Tri-Regol bevont tabletta szokásos szedési rendje a második csomag után, a szokásos 7 napos szedési szünet közbeiktatását követően folytatható


használati utmutató

2010. jún. 13. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem igazán értem azért kérdeztem. Szóval csak a sárga tablettákat szabad bevenni? A többivel mi lesz? Ha azokat beszedtem akkor utána kell a szünetet tartani?
2010. jún. 13. 10:06
 3/5 anonim ***** válasza:

21 db-os vagy 21+7es bogyod van?

a plusz 7-et ne vedd be

2010. jún. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
21db-os van. Akkor most hogy kell csinálni? Csak a sárgát szabad a többit nem?
2010. jún. 13. 13:29
 5/5 anonim ***** válasza:
a lényeg, h csak a sárgákkal folytasd a szedést, de áttöréses vérzés jelentkezhet. vigyél tisztaságit, a megmaradt másik két színt pedig tedd el, hátha szükség lesz rá, mert hánysz v akármi és pótolnikel vagy vidd vissza a patikába. ott megfelelően megsemmisítik.
2010. jún. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!