Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szakítottunk a barátommal, ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítottunk a barátommal, ti abbahagynátok a fogamzásgátló szedését vagy szednétek tovább?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 10. 11:52
 1/6 anonim ***** válasza:
48%
Dehogy szedném azt a mérget teljesen feleslegesen.
2018. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod, mennyi -re rövid- idő alatt alakítasz ki újabb -hosszabb, rövidebb- kapcsolatot. Persze, ha nagyon megviselt a szakítás, és tudod, hogy most biztosan hosszabb szünet következik, akkor érdemes abbahagyni, pihentetni a szervezeted.
2018. ápr. 10. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
57%
Én szedtem tovább. Ugyanis nélküle minden menstruáció alatt elájultam, rosszul voltam, képtelen voltam azon a 4-5 napon dolgozni/suliba menni. Másrészt nagyon kényelmes megoldás, hiszen így nem tör rám váratlanul vérzés. A megvonásos vérzés kevesebb vérrel jár, mint a menstruáció, és kevésbé vagyok rosszul. Tudom, hogy nem jó hormont szedni. Tisztában vagyok a negatívumaival. De ki tudja, mikor jön a következő kapcsolat...?
2018. ápr. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Olvasd el a tájékoztatót, h hogyan kell a szedését abbahagynod, bár elvileg mielőtt elkezdted szedni már elolvastad egyszer.........

37F

2018. ápr. 11. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 De La Cruse ***** válasza:
0%

Ha ku......dni akarsz tovább akkor szedjed csak.

De akkor mindenki tudja, hogy nem vagy tisztességes nő.

2018. ápr. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

- Meggondolnám az abbahagyást, mert a szerelem nem mindig kiszámítható. Mi van, ha két hét múlva mégis kibékültök?


- Felkeresném a nőgyógyászom, tanácsot kérnék, hogy melyik periódusban és miként hagyható abba. Nem triviális és esetenként egyénfüggő is lehet. Nyilván a gyógyszer útmutatója is mond valamit, ám az orvosod tudhat olyan részleteket, amit nem írtak bele a használati útmutatóba.


Ezek hormonkészítmények, a hormonrendszeredre hatnak. Ha helytelenül jársz el, az így vagy úgy megviselheti az egész szervezeted, váratlan hangulatváltozásokat okozhat.


A fentiek miatt helyedben én mihamarabb konzultálnék az orvosommal, plusz 3..4 hetet még biztosan várnék az üzemszerű leállással. - Sose lehet tudni. Nincs annál rosszabb, mint mikor az ember oda-visszázik hormonális szerekkel...

48/F

2018. ápr. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!