Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hamarabb jött meg, miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarabb jött meg, miért?

Figyelt kérdés

Fogamzásgátló pontos szedése mellett mi okozhatja, hogy pontosan egy héttel hamarabb "jött meg" mint kellene? Akinek volt már ilyen tapasztalata légyszi írjon. Tudom, hogy a nőgyógyász tudja megmondani, de jelenleg nem tudok elmenni.

Értelmes válaszokat köszi.



2018. ápr. 9. 19:55
 1/2 anonim ***** válasza:
Hagyták ki szemet? Gyengítette bármi a hatását? Fogamzásgátló szedése során akkor jelentkezik vérzés, amikor megvonod magadtól a hormonokat, vagyis amikor a szervezet azt érzékeli, hogy csökken a hormonszint. Ha úgy gondolod, hogy semmitől nem csökkent, akkor sem kell rögtön aggódni. Egyszeri alkalommal az aktív tabletták szedése során normális a köztes vérzés. Nálam a 3 év alatt 2 alkalommal fordult elő 1-1 napig. Azt mondta a nőgyógyász, hogy ez még nem elég ok arra, hogy tablettát váltsak. Így azóta is ugyanazt szedem, és teljesen meg vagyok vele elégedve. Ha pár napig tart a vérzés, és erősödik, keress fel egy nőgyógyászt. Ha csak egy napos kis barna maszat az egész, akkor szerintem felesleges. És természetesen a gyógyszert szedd tovább ugyanúgy, mintha semmi nem történt volna.
2018. ápr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Szombaton volt egy kicsi barna folyásom ami elmúlt, ma pedig mintha megakarna jönni, kicsit erősödött bár még nem mondanám vérzésnek.

Nem hagytam ki szemet. Előző hónapba betegség miatt gyulladáscsökkentőt, lázcsillapitót szedtem de után megjött rendesen.

Most nem szedek semmit, teszteltem is a nyugi érdekében és negatív.

3 éve szedem, 1 év után volt ilyesmi szitu de akkor beteg voltam, gyógyszet szedtem és utána elmúlt.

Most a félév alatt 2. eset, hogy barnázgatás van...

Kicsit parázok, terhes az nem lehetek, teszt szerint.


Köszönöm egyébként a válaszod.

2018. ápr. 9. 20:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!