Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » SOS Gyógyszer mellett hamarabb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS Gyógyszer mellett hamarabb jött meg?

Figyelt kérdés

6 hónapja szedem a fogamzásgátlót, nem variálom a ciklust (nem hosszabbítom, rövidítem), most mégis 5 nappal korábban vérzek.

Ez mit jelent?

Mi az oka? Sürgős!

Légyszi segítsetek

20L


2016. nov. 15. 19:37
 1/7 RRR ***** válasza:
kérdezd meg a nődokit ,aki kiírta neked a bogyókat
2016. nov. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szívesen segítenék, de nincs tapasztalatom ezzel, még nem voltam hasonló helyzetben. Viszont picit utánaolvastam, azt írták, hogy ha nem hagytál ki gyógyszert, nem hánytál, satöbbi, akkor nincs ok aggodalomra, mert ilyen előfordul néha.

Viszont én biztos beszélnék az orvosommal, mert akármilyen nyugtató dolgokat olvastam, én is megijednék.

Amúgy rendes vérzés, vagy pecsételő?

2016. nov. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Inkább csak pecsételő, de nekem az első nap ilyesmi szokott lenni
2016. nov. 15. 20:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Csörögj oda a dokidnak, az a biztos! Pecsételő akkor szokott lenni, ha valami nagyobb hormonális változás van külső okból. Pl. nagy izgalom, idegesség, valamilyen tea hatása, más gyógyszer kihat, hormonzavar.. vagy csak simán ez van épp!
2016. nov. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
diétát kezdtem két hete, de nem éhezem, csak nem eszem csokit. Tulajdonképpen napi 100 g szénhidrát, 80 gramm zsír és minél több fehérje. (58 kiló, 165 cm) Lehet ez az oka?
2016. nov. 16. 11:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Lehet. Nekem barnás folyasom volt, mikor par napig nem ettem a megszokott módon. Amugy azota rendes menstruaciova nőtte ki magat vagy meg mindig pecsetelsz?
2016. nov. 16. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is volt ilyen, és pont tegnap voltam nőgyógyásznál tőlem egyből azt kérdezte hogy szedtem-e valamilyen fájdalomcsillapítót. Menzeszem előtt egy hónappal (amikor szintén beteg voltam éppen) egy hétig folyamatosan fájt a fejem és elég sok gyógyszert beszedtem köztük flectort is és nekem azt mondta az orvos hogy valószínűleg nekem ettől volt. De máskor is volt velem ilyen de mondjuk csak úgy hogy hétfőn beszedtem az utolsó szemet de már hétvégén megjott. Szerintem nem ártana azért egy vizsgálat
2016. nov. 22. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!