Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ilyenkor mi van?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Megjött a menstruációm ma és pont ma akartam kiváltani a fogamzásgátló tablettát,de azt mondták a gyógyszertárba, hogy nincs és ezért csak hétfőn tudnám szedni. Ha ma jött meg és hétfőn lesz gyógyszerem akkor onnantól kezdjem az első szemmel? (Még soha nem szedtem fogamzasgatlot) 20L

2018. ápr. 6. 14:45
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

A betegtájékoztatóban minden erre vonatkozó rész le van írva,majd hétfőn elolvasod mielőtt elkezded szedni.

Elkezdheted amúgy a mensid 4.napján is szedni,csak akkor nem fog azonnal védeni.

2018. ápr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Menj el másik gyógyszertárba, és ha ki tudod váltani, ma kezdd el. Ha nem tudod, én a helyedben a következő menstruáció első napján kezdeném el szedni.
2018. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
44%
Nekem menstruáció 5. napján kellett elkezdenem, így következő hónaptól véd.
2018. ápr. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sikerült még ma szereznem! Így el is kezdtem szedni!
2018. ápr. 6. 19:31
 5/5 A kérdező kommentje:
Az lehetséges, hogy szünet közbeiktatása nélkül kell szedni majd a második havit? Ezt írja a betegtajekoztato. Akkor nem kell szünet ha jól értem.
2018. ápr. 6. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!