Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Antibiotikum plusz fogamzásgátló?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Antibiotikum plusz fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedek de már egy hete beteg vagyok elmentem orvoshoz antibiotikumot irt fel.. tudom hogy csökkenti a fogamzásgátló hatását de akkor is ha nem szedem el mindet? Csak 1-2 napig szedném mert amúgy sem szeretek antibiotikumot szedni.
2018. ápr. 5. 13:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Már az első 1-2szem antibiotikum is gátolja a fogamzásgátló hatását vagy csak a tartós szedése?
2018. ápr. 5. 13:26
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem szeded be az összeset,akkor nem fog hatni.Az antibiotikum,az nem fájdalomcsillapító,máshogy hat.


Amíg szeded és még utána 1 hétig szükséges a kiegészítő védkezés.

Azért azt a pár alkalmat ki lehet bírni gumival,főleg,hogy betegen értelemszerűen úgysem élsz nemi életet.

2018. ápr. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedd be rendesen, mert rossz vége is lehet, ha nem szeded be rendesen.
2018. ápr. 5. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mivel kevés nőgyógyász gyógyszerész kombó ember van itt, így elég nehéz lesz a hány nap hány szem zavar be kérdésre választ adni. Egyébként lehet ők sem tudnak tutit.

De ha Pistike nem akar gumit, akkor addig nincs szex. Az antibiotikum kúrát meg nem véletlenül hívják kúrának. Nem beveszem felét oszt jóvanazúgy.

2018. ápr. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Szedd be az összes antibiotikumot, különben nincs értelme a kezelésnek. Az antibiotikum kúra alatt és utána még legalább egy hétig kell kiegészítő védekezést alkalmazni.
2018. ápr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!