Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 2 év szedés után barnázás?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

2 év szedés után barnázás?

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben a vérzésem is egy picit megváltozott a gyógyszer mellett, 1,5 évig ugy jött meg hogy rögtön elindult a vérzés, a legutolsó fél évben pedig pár nappal előbb jött (de még a gyogyszermentes időszakban) viszont nem rögtön vér jött hanem 2 napig barna utána vér! Ma reggel olyat tapasztaltam ami egyszer volt a két év alatt ( az első eset októberben) hogy barnázok a gyógyszer közepén. Nem tudom mi lehet ennek az oka, nem nagyon volt az utobbi időben olyan hogy hánytam volna és hasmenèsem is cdak ugy volt hogy este bevettem a tabit és másnap reggel egyszer elmentem a wcre. Antibiotikumot és más hatóanyagot kiütő gyogyszert nem szedek, még C vitamint se. Nem hagytam ki tablettát, ami előfordul gyakran hogy nem abban az órában veszem be a tablettát de ez is azonos napszakban történik. Általában este 18:30 és 22:00 között beveszem. Mi a teendő? Kezdjek aggódni? Mi okozhatja?

2018. ápr. 3. 07:55
 1/6 A kérdező kommentje:
Azt elfeejtettem irni hogy a második sornál tartok a gyógyszerben, 11. Szemet vettem be tegnap tehát kb a közepén.
2018. ápr. 3. 08:16
 2/6 anonim ***** válasza:
Miert nem keresel fel egy nőgyógyászt??! Mi honnan tudjuk??
2018. ápr. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk mert ma tortent, hajnalba es tudtommal egyik nogyogyasz se rendel hajnali 4 kor :)
2018. ápr. 3. 08:52
 4/6 anonim ***** válasza:
Ovuláció is okozhat ilyet.
2018. ápr. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell aggódni. Ez egyszeri alkalommal nem gond. Ha többször előfordul, a nőgyógyász másik gyógyszer szokott javasolni.
2018. ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Csinaltam tesztet most, szerencsere nincs baba 🤗
2018. ápr. 4. 06:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!