Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Terhes lehetek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

K15 kérdése:

Terhes lehetek?

Figyelt kérdés
Na elmondom hogy történt a barátommal éppen megszakításossal védekeztünk de mikor kihúzta akkor rögtön rá élvezett a nemi szervemre. Letöröltem de félek. Rá 5 napra a menstruációm elott három nappal megjott hat napig tartott és élénk piros volt a vér és sok volt. Ma újra megjott de kevesebb és halványabb csak mintha darvaik lennének el Én piros vérdarabok ez mit jelent? Kerlek segítsetek terhes vagyok?
2018. ápr. 4. 21:07
 1/10 anonim válasza:
100%
Pontosan.
2018. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

1. A megszakítás NEM védekezés.

2. Aktus során rengeteg előváladék távozik, ami tartalmazhat spermiumokat. Sokat. És a teherbeeséshez csak 1 db szükséges.

3. A félelmed jogos.

4. A vérdarabok a leváló méhnyálkahártya darabjai, ami egy teljesen normális jelenség.

5. Nem valószínű a terhesség, de egy tesztet csinálhatsz.

2018. ápr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Mert most fáj a hasam alja és nem szokott és nem tudom ez mit jelent szóval így lehet rá esély mert most is van mensi valamikor élénk piros valamikor nem
2018. ápr. 4. 21:25
 4/10 anonim ***** válasza:
67%
Elénk piros vér mellett nem marad meg magzat.
2018. ápr. 4. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ám lenne meg egy ehhez kapcsolódó kérdésem most inkább a köldök alatt fáj miért?
2018. ápr. 4. 22:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert most éppen olyanja van a szervezetednek. :D Ki tudja?
2018. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
már az első sorban hiba van, mert a szegszakítás nem védekezés. ha az vagy így jártál, és legalább megtanulod...
2018. ápr. 5. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Tudom de attól meg ideges vagyok. Hogy mi lesz mert még nem szeretnénk gyereket de van egy ismerősöm aki már több mint fél éve megszakításossal csinálja és semmi nem történt. Most ideges vagyok mert megjött és furább élénk piros csak valamikor több kevesebb és most fáj a hasam es nem szokott
2018. ápr. 5. 21:25
 9/10 anonim ***** válasza:
Ugye tudod, hogy van aki évek óta szexel védekezés nélkül beleélvezéssel, mert gyereket akar, mégse lesz terhes? Komolyan azt hiszed, csak azért, mert ez meg az az ember nem lett terhes, te se lehetsz? Ekkora barmot. Ha nem akarsz gyereket, akkor védekezz basszus. Ne legyen még több olyan idióta a földön, mint ti
2018. ápr. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És ha igen akkor mikor nől a pocak?
2018. ápr. 7. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!